GTA 5 Jandarma Modu İndir + Kullanımı

GTA 5 için Türk Jandarma modudur. Bu modu kurduktan sonra Jandarma elbisesi ve şapkası giyerek oyunda Jandarma olarak asayişi sağlamayı amaçlıyorsunuz. Elbise ve şapka modları ayrı, ayrı yükleme yapmalısınız. Elbise ve şapka modlarını nasıl yükleyeceğiniz sayfanın altında anlatıldı.

GTA 5 Jandarma Modu İndir

Modu indirdikten sonra Winrar ile modu açınız. Bere klasöründe olan dosyaların tümünü yükleme yeri olan Grand Theft Auto V\mods\x64e.rpf\models\cdimages\pedprops.rpf içerisine yükleyiniz. Bere klasörünü yükledikten sonra oyuncuların bereleri yani şapkaları Jandarma beresi olacaktır.

Bere klasöründen sonra yine klasör içerisinde bulunan uniforma klasöründe bulunan dosyaların tümünü Grand Theft Auto V\mods\x64e.rpf\models\cdimages\componentpeds_s_m_y.rpf olacak şekilde yükleyiniz. Üniforma klasöründe bulunan dosyaları yüklediğinizde oyuncu ve diğer oyun ekipmanları Jandarma elbisesi ve ekipmanı olacaktır.

Mod, yama ya da Türkçeleştirme için dosyaları nasıl kopyalayacağınızı ve yükleyeceğinizi bilmiyorsanız yazıyı okumaya devam ediniz.

İlk işleminiz dosyaları kopyalama daha sonra da yapıştırarak dosyaları yüklemek olacaktır. Dosya kopyalama ve yüklemi işlemleri sırası ile şu şekilde olmalıdır.

Kopyalama işlemi için klasör içerisinde bulunan dosyaları CTRL tuşuna basılı tutarak fare ile tek, tek üzerine dokunuz. Tüm dosyaları seçtiğinize emin olunuz. CTRL tuşundan elinizi çekiniz ve hiçbir şekilde fare ile tıklama yapmadan dosyaların seçili haldeyken seçili herhangi bir dosya üzerinde farenizin sağ tuşuna dokunuz. Sağ tuş sonrasında açılan menüden kopyala menüsüne dokununuz. Bu şekilde kopyalama işlemini tamamlamış olursunuz. Dosyalar kopyalanarak hafızada bekliyor olacaktır. Kopyalama işleminiz tamam şimdi yükleme işlemine geçiniz.

Kopyaladığınız dosyaları yüklemek için yükleme istenilen klasör içerisine giderek yükleme klasörünü açınız. Açılan yükleme klasörü içerisinde boş bir alanda farenizin sağ tuşuna dokunuz. Sağ tuş sonrası yapıştır menüsü çıkacaktır. Yapıştır menüsüne dokunduğunuzda önceden kopyalamış olduğunuz dosyaların yükleme klasörü içerisine yüklendiğini göreceksiniz.

Etiket(ler):