GTA 5 Lamborghini Veneno LP 750-4 Araba Eklentisi İndir

GTA 5 oyunu Lamborghini Veneno LP 750-4 araba ile oynamaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise resimde gözüken Lamborghini Veneno LP 750-4 model ile eklentiyi kurarak GTA 5 serüveni yaşabilirsiniz.

Eklentiyi indirdikten sonra alt tarafta bulunan indirme adresinden eklentiyi indirerek sayfada anlattığımız şekilde bilgisayarınıza uygulayınız.

GTA 5 Lamborghini Veneno LP 750-4 Araba Eklentisi İndir

Eklentiyi indirdikten sonra bilgisayarınızda OpenIV Modu kurulu olması gerekmektedir. Eklenti işlemlerini buradan yapacağız eğer bilgisayarınızda OpenIV Modu kurulu değilse ilk olarak OpenIV Modu eklentisi indiriniz ve daha sonra da alt tarafta yazdıklarımızı aynen bilgisayarınızda uygulayınız.

İndirdiğiniz eklentinin içerisinde bir adet RmodCustoms_VenenoLP750-4.oiv dosyasını göreceksiniz. Bu dosyayı kopyalayarak bilgisayarınızda OpenIV modunu çalıştırınız. OpenIV – Araçlar ve Package Installer menülerine tıklayarak mods/update/x64/dlcpacks içerisine önceden kopyaladığınız RmodCustoms_VenenoLP750-4.oiv dosyasını yapıştırınız.

Ayrıca eklenti içerisinde oyuna eklentiyi nasıl kuracağınız detaylı bir şekilde anlatılmıştır oradan da yardım alabilirsiniz.

Evet artık doğru bir şekilde eklenti dosyasını dediğimiz yere attığınızda Lamborghini Veneno LP 750-4 arabanız ektin hale gelecektir. Arabanın bazı özellikleri ise 3d motor, hareket özelliğine sahip motor ve egzoz, beyaz ve siyah olmak üzere 2 adet hoş renk.

Bu eklenti sadece size Lamborghini Veneno LP 750-4 modelini sunar. Eklentiyi kurmanız durumunda Lamborghini Veneno LP 750-4 modeli araba ile GTA 5 oyununda görev alabilir görevleri bu araba ile yerine getirebilirsiniz.

Hoş görünüme sahip daha hızlı çalışabilecek görevleri daha hızlı yapa bileceğiniz bir araba arıyorsanız GTA 5 için hazırlanmış bu eklentiyi tavsiye ederim arkadaşlar. Gerçek hayatta Lamborghini kullanmak fiyat yüksek olduğundan çoğumuz için zor bizde oyunda kullanalım bari değil mi?

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.