GTA 5 Oyunu Bitirilmiş Save Dosyası

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 29 saniye

Yorum Yazın

GTA 5 oyunun oynuyor bir türlü oyunun sonuna gelemiyorsanız veya GTA beş oyunun sonunu merak ediyorsanız bu save dosyası işinize yarayacak demektir.

İndireceğiniz GTA 5 save dosyası oynanmış ve oyun sonunda save edilmiş haline indirdiğiniz dosya içinde bulabilecek en son bölümü siz bitirmiş hale oyunu getire bileceksiniz.

GTA 5 Oyunu Bitirilmiş Save Dosyası Uygulama

İndirmiş olduğunuz arşiv dosyasını winzip ya da winrar ile açarak içerisinde iki adet olan SGTA50001 ve SGTA50001 dosyaların üzerinden sağa tuşa tıklayınız ve kopyalama işlemini yapınız.

Daha sonra GTA 5 kurulu olduğu klasöre gidiniz eğer klasörün nerede olduğunuz bilmiyosanız Belgelerim klasörünü açınız ardından, Rockstar Games klasörünü açınız ve GTA V klasörünü açınız burada Profiles klasörünü göreceksiniz bunuda açarak burada bulunan 774C1548 klasörüne önceden kopyalamış olduğunuz SGTA50001 ve SGTA50001 atınız.

Bu işlemlerden sonra artık yapmanız gereken oyunu açarak oyun içerisinde yer alan Load yani kayıtlı oyunumu yükle menüsünü kullanarak çıkan listede ilgili dosyaları açarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

GTA 5 Oyunu Bitirilmiş Save Dosyası İndir

Bu şekilde oyunu siz oynamış ve oyun sonuna gelmiş bir şekilde bilgisayarınızda oyun başlayacaktır. Tekrar silmek isterseniz yapıştırdığınız 774C1548 klasörüne girerek save dosyasını silebilirsiniz.

Silme işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken ise sadece SGTA50001 ve SGTA50001 dosyalarını silmeniz gerekli eğer bundan başka dosyaları silerseniz oyunu açılmasında bir sorun olmayacak sadece sizin gerçek oyun kayıtlarınız silinmiş olacaktır. Bu hususa dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Konu Kategorisi: Yamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.