GTA 5 Polis Özel Harekat Modu İndir + Kullanımı

GTA5 oyununda PÖH yani Türk Polis Özel Harekat modunu yükleyerek özel harekatçı olarak oynamaya ne dersiniz?

Eğer sizde özel hareket olmak istiyorsunuz ve özel harekat olmak istiyorsanız bu mod işinize yarayacağını düşünüyoruz. Özel hareket polisi seni seçtik.

GTA 5 Polis Özel Harekat Modu İndir

Bu modu yüklediğinizde GTA 5 oyunun da siz artık özel harekat polisi olursunuz. Size verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmelisiniz. Oyunda onlarca görev verilmekte bu şekilde bir sürü görev aldığınızdan oyun zevkli hale getirilmiş.

Bu modu yüklemek ve değiştirmek için bilgisayarınızda OpenIV Modu kurulu olması gerekmektedir. OpenIV Modu modunu kurulu ise alt tarafta bulunan işlemleri yapınız eğer kurulu değilse sitemizde yer alan “OpenIV Modu” sayfasına giderek nasıl kuracağınızı ve indireceğinizi detaylı olarak görebilirsiniz.

GTA 5 Polis Özel Harekat Modu çalıştırabilmeniz için OpenIV Modu modunu bilgisayarda başlatınız ve çıkan oyun seçiminde GTA 5’i seçerek x64e/models/cdimages/componentpeds_s_m_y.rpf bulunuz ve indirmiş olduğunuz 4 adet mod dosyalarını buraya direk olarak yapıştırınız.

Dikkat edelim burada tam 4 adet dosya var bu dosyaların tümünü x64e/models/cdimages/componentpeds_s_m_y.rpf içerisine kopyalamanız gerekmektedir.

Bir ya da bir kaç dosyayı eksik yüklerseniz GTA 5 oyunu çalıştırdığınızda eksik mod dosyası olduğundan Polis Özel Harekat Modu GTA 5 oyununda çalışmayacaktır arkadaşlar. Siz sayfada anlattıklarımızı aynen yapınız eğer sorun olursa buradan yazarsanız size yazmış olduğunuz sorunuza cevapta yazarım.

Oyun Kategorisi: Yamalar ve Eklentiler Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.

11 Yorum

 1. Taylan Kulaç 17 Aralık 2021 Yanıtla

  Merhaba birkaç modu Gta V in 2545 sürümü için tek bir dosyada toplanmış halde ekleyebilir misiniz? Polis, jandarma, asker ve bunların farklı birimlerini lazım.

 2. Hamza Yeter 15 Kasım 2021 Yanıtla

  Hangi tuşla çalışıyor?

  • Moderatör Yazar 15 Kasım 2021 Yanıtla

   Selam Hamza Bey, modu ekliyorsunuz. Normal oyun tuşları ile de hareket ediyorsunuz.

 3. Ramazan Sancar 8 Mayıs 2021 Yanıtla

  Bu mod ünlü olmuş. Ben bu modu çok seviyorum.

  • Moderatör Yazar 8 Mayıs 2021 Yanıtla

   Selam Ramazan Bey, yorumunuz için teşekkür ederiz.

 4. Hilal Çörekli 26 Ocak 2021 Yanıtla

  Çok güzel bir oyun oynamayı düşünenlere tavsiye ederim.

 5. Muhammet Özer 23 Kasım 2020 Yanıtla

  Abi nasıl oyun açılır?

  • Moderatör Yazar 23 Kasım 2020 Yanıtla

   Selam Muhammet Bey, indirdiğiniz bir oyun değil, oyunu Türkçeleştirme için eklentidir. Eklentiyi nasıl yükleyeceğiniz sayfada yazmaktadır.

  • Ramazan Sancar 8 Mayıs 2021 Yanıtla

   Muhammet polis özel harekat modu ünlü bir filmden alıntıdır.

 6. Muhammed Kartal 4 Eylül 2020 Yanıtla

  Çok güzel oyun oynamak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Moderatör Yazar 4 Eylül 2020 Yanıtla

   Eklenti ve oyunu inceleyerek diğer oyun arkadaşlarınıza site üzerinden tavsiye ettiğiniz için teşekkür ederiz size Muhammed Bey.