GTA 5 Polis Özel Harekat Modu İndir + Kullanımı

GTA 5 oyununda PÖH yani Türk Polis Özel Harekat modunu yükleyerek özel harekatçı olarak oynamaya ne dersiniz?

Eğer sizde özel hareket olmak istiyorsunuz ve özel harekat olmak istiyorsanız bu mod işinize yarayacağını düşünüyoruz. Özel hareket polisi seni seçtik.

GTA 5 Polis Özel Harekat Modu İndir

Bu modu yüklediğinizde GTA 5 oyunun da siz artık özel harekat polisi olursunuz. Size verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmelisiniz. Oyunda onlarca görev verilmekte bu şekilde bir sürü görev aldığınızdan oyun zevkli hale getirilmiş.

Bu modu yüklemek ve değiştirmek için bilgisayarınızda OpenIV Modu kurulu olması gerekmektedir. OpenIV Modu modunu kurulu ise alt tarafta bulunan işlemleri yapınız eğer kurulu değilse sitemizde yer alan “OpenIV Modu” sayfasına giderek nasıl kuracağınızı ve indireceğinizi detaylı olarak görebilirsiniz.

GTA 5 Polis Özel Harekat Modu çalıştırabilmeniz için OpenIV Modu modunu bilgisayarda başlatınız ve çıkan oyun seçiminde GTA 5’i seçerek x64e/models/cdimages/componentpeds_s_m_y.rpf bulunuz ve indirmiş olduğunuz 4 adet mod dosyalarını buraya direk olarak yapıştırınız.

Dikkat edelim burada tam 4 adet dosya var bu dosyaların tümünü x64e/models/cdimages/componentpeds_s_m_y.rpf içerisine kopyalamanız gerekmektedir.

Bir ya da bir kaç dosyayı eksik yüklerseniz GTA 5 oyunu çalıştırdığınızda eksik mod dosyası olduğundan Polis Özel Harekat Modu GTA 5 oyununda çalışmayacaktır arkadaşlar. Siz sayfada anlattıklarımızı aynen yapınız eğer sorun olursa buradan yazarsanız size yazmış olduğunuz sorunuza cevapta yazarım.

Etiket(ler):