GTA 5 Recep İvedik Modu İndir + Kullanımı

GTA 5 oyunu için Recep İvedik modu ve modu kurmanız için yapmanız gerekenler mod kullanımı hakkında bilgiyi bu oyun konusunda sizler için hazırladık. Modu alt taraftan indirerek nasıl kullanacağınızı sayfada okuyabilirsiniz.

GTA 5 Recep İvedik Modu İndir

Modu kurmanız için bilgisayarınızda OpenIV kurulu olmalıdır. Kurduktan sonra indirdiğiniz GTA V klasorunde x64e.rpf i seçini ve açınız. Dosya models/cdimages/componentpeds_a_m_m.rpf OpenIV ile Edit Mode açınız. Dosya a_m_m_farmer_01.ytd bulunun ve dosyayı yükleyin. İşlem tamamdır. Ayrıca kullanımı indirdiğiniz rar dosyasının içerisinde anlatılmıştır.

Mod, yama ya da Türkçeleştirme için dosyaları nasıl kopyalayacağız ve yükleyeceğinizi bilmiyorsanız alt tarafta işlemleri okuyunuz. İlk işleminiz dosyaları kopyalama daha sonra da yapıştırarak dosyaları yüklemek olacaktır. Dosya kopyalama ve yükleme işlemleri sırası ile şu şekilde olmalıdır.

Kopyalama işlemi için klasör içerisinde bulunan dosyaları CTRL tuşuna basılı tutarak fare ile tek, tek üzerine dokunuz. Tüm dosyaları seçtiğinize emin olunuz. CTRL tuşundan elinizi çekiniz ve hiçbir şekilde fare ile tıklama yapmadan dosyalar seçili haldeyken seçili herhangi bir dosya üzerinde farenin sağ tuşuna dokunuz. Sağ tuş sonrasında açılan menüden kopyala menüsüne dokununuz. Bu şekilde kopyalama işlemini tamamlamış olursunuz.

Dosyalar kopyalanarak yükleme işlemini bekliyor olacaktır. Kopyalama işleminiz tamam şimdi yükleme işlemine geçiniz. Kopyaladığınız dosyaları yüklemek için yükleme klasörü içerisine giderek yükleme klasörünü açınız. Açılan yükleme klasörü içerisinde boş bir alanda farenin sağ tuşuna dokunuz. Sağ tuş sonrası yapıştır menüsü çıkacaktır. Yapıştır menüsüne dokunduğunuzda önceden kopyalamış olduğunuz dosyaların yükleme klasörü içerisine yüklendiğini göreceksiniz.

Kopyalama, yükleme ya da farklı bir sorunuz olursa alt tarafta bulunan yorumlar alanın kullanarak bizlere sorunuzu sorabilir, sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Etiket(ler):