GTA 5 Tofaş Kartal Araba Modu İndir

GTA 5 oyununda Tofaş Kartal araba modunu indirerek Kartal eski tip Türk desenleri ile donatılmış arabanız ve görev almaya ne dersiniz? Eklentiyi indirip oyun klasörüne uyguladığınızda Tofaş Kartal arabasını oyunda etkinleşmiş olacaktır.

GTA 5 Tofaş Kartal Araba Modu İndir

Modu indirdikten sonra indirmiş olduğunuz modu bilgisayarınızda açınız. Karşınıza çıkan klasör içerisinde Camber ve Cambersiz olarak iki adet klasör yer alacaktır. Siz eğer Camber olan modu çalıştırmak istiyorsanız Camberli, Cambersiz olan modu çalıştırmak istiyorsanız da Cambersiz klasörünün içerisine gidiniz.

Bu klasörlerden hangisini seçerseniz 3 adet ingot.yft, ingot.ytd ve ingot_hi.yft mod dosyalarını göreceksiniz. Bu dosyalarını aynen kopyalayarak Gta 5 oyun klasörüne giderek \mods\update\x64\dlcpacks\patchday2ng\dlc.rpf\x64\levels\gta5\vehicles.rpf\ içerisine kopyalayınız.

İşlemimiz bitmedi ikinci işlemde de açmış olduğunu klasör içerisinde handling.meta tek dosyayı göreceksiniz bu dosyayı da kopyalayarak GTA 5 klasörün içerisinde mods\update\update.rpf\common\data\ klasörün içersine yapıştırınız.

Son işlemde ise kalan vehicles.meta dosyasında işlem yapmak bu dosyayıda diğerlerinden olduğu gibi kopyalarak GTA 5 klasörünün içerisinde bulunan \mods\update\update.rpf\common\data\levels\gta5 klasörünün içerisine kopyalıyorsunuz.

Verdiğimiz işlemlerin tümünü dediğimiz şekilde verilen klasörler içerisine kopyalamanız gereklidir arkadaşlar. Eğer verdiğimiz klasörlerin içerisinde başka bir yere kopyalarsanız mod doğru klasör içerisinde olmayacağından dolayı çalışmayacaktır. Ayrıca indirmiş olduğunuz modun içerisinde nasıl yapacağınıza da bulanabilirsiniz. Burada verilen bilgi ile orada verilen bilgi aynıdır. Orada bulunun kurulum yazısına okuyarak da modu kurabilirsiniz.

Oyun Kategorisi: Yamalar ve Eklentiler Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.

2 Yorum

  1. Berke Efe Saltık 10 Haziran 2021 Yanıtla

    Ben daha indiremedim nasıl indireceğim.

    • Moderatör Yazar 10 Haziran 2021 Yanıtla

      Selam Berke Bey, sayfada bulunan indirmeli linkini kullanarak indiriniz. Üst tarafta orta alanda indir yazısını göreceksiniz.