GTA 5 Türk Polis Modu İndir + Kullanımı

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 28 saniye

Yorum Yazın (8 Yorum)

GTA 5 oyunun da Türk polis modunu indirme ve bu modu nasıl kurabileceğinizi size detaylı olarak konu edineceğim arkadaşlar.Modu GTA 5 oyunun uyguladığınızda oyunda ki polisler ve araçlar Türkçe olacaktır.

Oyunu Türk polisi olarak oynamak polis arabası ile görev alarak görevlerini yerine getirmek ve diğer polisiye Türkçe olayları GTA5 farkı ile yaşamak isteyenler, vatandaşları kontrol etmek onların güvenliğini sağlamak. bu yama ücretsiz olmasının yanında keyifli bir oyunda size sunacaktır. Tavsiye edeceğim zevk alacağınız bir GTA yaması…

Oyunda siz bir polisiniz yetkiniz var istediğiniz vatandaşı durdurabilir, sorgu yapabilir, gerekirse onları tutuklayabilirsiniz. Gerçek hayatta bir polis gibi oyunda yönetin.

GTA 5 Türk Polis Modu İndir

İndirmiş olduğunuz Gta5 Türk Polis Ekibi.rar dosyasını bilgisayarınızda istediğiniz yerde açınız arkadaşlar birazdan orada bulunan dosyaları kullanacağız winrar ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Oyun modunu çalıştırmak için önceden bilgisayarınızda OpenIV Modu kurulu olması gerekmektedir. Kurduktan sonra OpenIV Modunu başlayarak GTA 5 oyunun seçiniz ve Edit mode butonuna basarak oyunda x64e.rpf\models\cdimages\ klasörünün içerisine bu yamayı yani Gta 5 Türk polis modu yaması olan s_m_y_cop_01.ytd dosyasını buraya yapıştırınız.

GTA5 oyunu açarak oyun içerisinde mod alanını etkinleştirecektir GTA 5 oyunu başlayarak polis modunu artık oynayabilirsiniz.

Ayrıca indirmiş olduğunuz bu Türk polis modunun içerisinde nasıl modu etkinleştirerek oynayabileceğiniz de yazılı oradan da okuyabilir ve modu nasıl bilgisayarınızda çalıştırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Konu Kategorisi: Yamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 8 Yorum

  • Moderatör Yanıtla

   Onur bey sayfanın ortasında bulunan GTA 5 Türk Polis Modu İndir linkinden bilgisayarınıza modu indirebilirsiniz. İndirdikten sonra anlatılanları uygulayınız.

 1. meltem arıyor Yanıtla

  bu oyun modu nasıl yüklenir bilen oyuncu var mı şöyle kral bir bilen lazım bana : ) cevap bekliyorum

  • Moderatör Yanıtla

   Meltem Hanım, üst tarafta anlatılanları bilgisayarınızda uyguladınız mı? Modu nasıl kuracağınızı detaylı olarak sayfa anlattık. Sayfada anlatılanları yapın modu kurarsınız eğer sorun olursa yazabilirsiniz.