GTA 5 Türk Polis Modu İndir + Kullanımı

GTA 5 oyunun da Türk polis modunu indirme ve bu modu nasıl kurabileceğinizi size detaylı olarak konu olarak ela aldık. Modu GTA 5 oyunun uyguladığınızda oyunda ki polisler ve araçlar Türkçe olacaktır.

Oyunu Türk polisi olarak oynamak polis arabası ile görev alarak görevlerini yerine getirmek ve diğer polisiye Türkçe olayları GTA 5 farkı ile yaşamak isteyenler, vatandaşları kontrol etmek onların güvenliğini sağlamak. Bu yama ücretsiz olmasının yanında size keyifli bir oyunda sunacaktır.

Tavsiye edeceğim zevk alacağınız bir GTA yamasıdır. Oyunda siz bir polisiniz yetkiniz var istediğiniz vatandaşı durdurabilir, sorgu yapabilir, gerekirse onları tutuklayabilirsiniz. Gerçek hayatta bir polis gibi oyunda yönetin.

GTA 5 Türk Polis Modu İndir

İndirmiş olduğunuz Gta5 Türk Polis Ekibi.rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar ile istediğiniz yere açınız.

Oyun modunu çalıştırmak için önceden bilgisayarınızda OpenIV Modu kurulu olması gerekmektedir. Kurduktan sonra OpenIV Modunu başlayarak GTA 5 oyunun seçiniz ve Edit mode butonuna basarak oyunda x64e.rpf\models\cdimages\ klasörünün içerisine bu yamayı yani Gta 5 Türk polis modu yaması olan s_m_y_cop_01.ytd dosyasını buraya yapıştırınız.

GTA 5 oyunu açarak oyun içerisinde mod alanını etkinleştirecektir GTA 5 oyunu başlayarak polis modunu artık oynayabilirsiniz.

Ayrıca indirmiş olduğunuz bu Türk polis modunun içerisinde nasıl modu etkinleştirerek oynayabileceğiniz de yazılı metin olarak klasör içerisinde bulunmaktadır. Klasör içerisinde de bulunan yükleme metinini okuyabilir ve modu nasıl bilgisayarınızda çalıştırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Etiket(ler):