GTA 5 Türk Polis Modu İndir + Kullanımı

Yorum Yazın (30 Yorum)

GTA 5 oyunun da Türk polis modunu indirme ve bu modu nasıl kurabileceğinizi size detaylı olarak konu edineceğim arkadaşlar.Modu GTA 5 oyunun uyguladığınızda oyunda ki polisler ve araçlar Türkçe olacaktır.

Oyunu Türk polisi olarak oynamak polis arabası ile görev alarak görevlerini yerine getirmek ve diğer polisiye Türkçe olayları GTA5 farkı ile yaşamak isteyenler, vatandaşları kontrol etmek onların güvenliğini sağlamak. bu yama ücretsiz olmasının yanında keyifli bir oyunda size sunacaktır. Tavsiye edeceğim zevk alacağınız bir GTA yamasıdır.

Oyunda siz bir polisiniz yetkiniz var istediğiniz vatandaşı durdurabilir, sorgu yapabilir, gerekirse onları tutuklayabilirsiniz. Gerçek hayatta bir polis gibi oyunda yönetin.

GTA 5 Türk Polis Modu İndir

İndirmiş olduğunuz Gta5 Türk Polis Ekibi.rar dosyasını bilgisayarınızda istediğiniz yerde açınız arkadaşlar birazdan orada bulunan dosyaları kullanacağız winrar ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Oyun modunu çalıştırmak için önceden bilgisayarınızda OpenIV Modu kurulu olması gerekmektedir. Kurduktan sonra OpenIV Modunu başlayarak GTA 5 oyunun seçiniz ve Edit mode butonuna basarak oyunda x64e.rpf\models\cdimages\ klasörünün içerisine bu yamayı yani Gta 5 Türk polis modu yaması olan s_m_y_cop_01.ytd dosyasını buraya yapıştırınız.

GTA5 oyunu açarak oyun içerisinde mod alanını etkinleştirecektir GTA 5 oyunu başlayarak polis modunu artık oynayabilirsiniz.

Ayrıca indirmiş olduğunuz bu Türk polis modunun içerisinde nasıl modu etkinleştirerek oynayabileceğiniz de yazılı oradan da okuyabilir ve modu nasıl bilgisayarınızda çalıştırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Konu Kategorisi: Yamalar ve Eklentiler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 30 Yorum

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Cumail Bey, modu yükledikten sonra oyunda polis oluyorsunuz. Bu ara polis olmayı çok istiyorsunuz sanırım umarız gerçek hayatta da bu güzel vatanımız için çok iyi polis olursunuz.

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Fırat Bey, bizim her ziyaretçimize hürmetimiz (saygımız) var. Oyun konusu ile alakalı olan nedir yorumunuz anlayamadık. Sorunuz varsa buradan direk sorabilirsiniz. Bizim size ve tüm ziyaretçilere hürmetimiz sonsuzdur.

 1. Furkan Çağan Yanıtla

  Merhaba 1.180 sürümünde oynayabilir miyim, ayrıca modu oynamak için LSPDFR olması gerekiyor mu?

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Furkan Bey, sorunuz hakkında bilgimiz yok eğer ziyaretçilerden cevap gelirse cevabı hemen yayına alırız.

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Berk Bey, neden kuramadığınız ya da mod kurulumu yaparken ne tür sorun karşılaştığınız yazarsanız anlayarak yardımcı olabiliriz.

 2. Yusuf Önder Yanıtla

  Lütfen izin verin 100000 abone oldum. Lütfen oyunu indir bak veriyorum.