GTA 5 Yeni Şehir Ekleme Modu İndir

GTA 5 oyununda şehirlerden sıkındınız mı? Sürekli aynı şehirde oyna, oyna dur kına mı geldi? Evet, arkadaşlar şimdi size GTA 5 yeni ve popüler en fazla indirilen yeni şehir modunu indirme ve bilgisayarınıza yüklemenizi tavsiye ediyorum.

Bu şekilde yeni şehir ekleyerek daha farklı görevler ve yeni, yeni adamlar, taksiler ve yerler görebilecek görevlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız.

Bu modu yüklediğinizde neler var onları da anlatmak istiyorum modun başlıca özellikleri yeni inşaatlar, araba ve araba kazaları, farklı olaylar ve olay incelemeleri, yeni elbise ve daha fazlası bu mod’da.

GTA 5 Yeni Şehir Ekleme Modu İndir

Modu indirdikten sonra Harita Editörünü açınız. Daha sonra GTA 5 oyunun kurulu olduğu Gta “scrips” klasörünün iöçerisine “AutoloadMaps” adında bir klasör olacaktır. Yoksa bu klasörü siz oluşturarak mod içerisinde bulunan the new city 1.0 ve The new city 1.1 dosyalarını buraya atmanız yeterli olacaktır.

Oyunun modunu kurarken size tavsiyem GTA 5 AutoloadMaps klasörü var ise önceden bunu yedek alınız ve AutoloadMaps klasörünü yeniden oluşturarak modda bulunan dosyaları atınız. Burada dikkat etmeniz gereken modu açıktan sonra yukarda bahsetmiş olduğumuz iki dosyayı direk AutoloadMaps içerisine atacaksınız.

AutoloadMaps içerine indirdiğiniz klasörü atmıyorsunuz AutoloadMaps içerisinde bulunan iki adet dosyayı atıyorsunuz. Eğer klasörü atarsanız modu çalışmayacaktır. Bu durumuna dikkat etmenizi özellikle rica ederim yoksa mod çalışmaz ve siz modun eksik veya yanlış olduğunu düşünürsünüz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.