GTA İstanbul Şehri Yaması İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 44 saniye

Yorum Yazın

GTA Vice City oyunun için İstanbul’da oynuyor gibi oynamanız için Türkçe ve İstanbul şehri yamasıdır.

Oyunda siz İstanbul’da oynuyorken konuşmaların Türkçe olarak duyabileceksiniz GTA Vice City değişik renk katmak ve oyunu İstanbul sokaklarında oynamak bu güzel bir iş olacak gibi…

GTA İstanbul Şehri Yaması İndir

GTA İstanbul Şehri yamasını nasıl kuracağınız / uygulayacağınızı da size anlayabileceğiniz şekilde basit ve detaylı olarak sunayım. İndirmiş olduğunuz gta-istanbul dosyasını winrar ile açınız.

Açılan klasör içerisinde models klasörünü göreceksiniz bu klasör içerisine giriniz sadece şu anda models klasörüne giriyoruz models klasöründe 2 adet biri fonts.txd diğer ise particle.txd adlı iki dosyayı göreceksiniz bu dosyalarını kopyalayınız.

Kopyalama işleminden sonra GTA Vice City oyun klasörünüzün içerisinde yine models klasörüne bu iki dosyayı atınız. İşlemimiz bitmedi devam ediyoruz.

Şimdi indirmiş olduğunuz klasörde models – GTA.img klasörünü göreceksiniz bu klasörü içine giriniz ve IMG Ed programında File ve Open menülerini kullanarak GTA Vice City/models/gta3.img açınız models – GTA.img içerisinde bulunan tüm dosyaları tek, tek GTA Vice City/models/gta3.img atınız. Bu işlem biraz zaman alan bir işlem ama eklentiyi tam olarak çalıştırmamız için tüm dosyaları tek, tek yapmalıyız.

İşleminiz bittikten sonra GTA Vice City oyunu çalıştırınız İstanbul eklentili olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz klasör içerisinde ayrıca üst tarafta yapılanları anlmayanlar ya da yapmakta zorluk çekenler için detaylı kurulum anlatımıda var bu dosya için yardım alarak eklentiyi kurabilirsiniz.

Eğer halen anlamadığınız bir yer olursa yazarsanız cevaplarım benim anlattığım şekilde kolayca yapacağınızı düşünüyorum anlamadığınız yer olursa sorabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Yamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.