GTA San Andreas Türkçe Yama İndir

GTA San Andreas oyununu tamamen Türkçe olarak oynamak isteyenler için ücretsiz GTA Türkçe yamasını sitemizden indirerek GTA San Andreas Türkçe olarak bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Bu şekilde GTA San Andreas daha zevkli olacağını düşünüyorum. Bir oyunun Türkçe oynamak gerçekten te oyunu daha zevkli hale getiriyor. Özellikle GTA oyunu 10 yıldır en fazla oynanan ve sevilen oyunlar arasında olduğunu biliyorum. Bundan sonra artık GTA yama, geliştirme ve diğer GTA ile alakalı indirmeleri size sunacağım.

GTA San Andreas Türkçe kullanabilmeniz için yapmanız gerekenler neler nasıl türkçe hale getireceksiniz oyunu bununda bilgisi vermeyin.

GTA San Andreas Türkçe Yama İndir

İndirmiş olduğunuz Türkçe tama eklentisini açınız, açma işleminden sonra karşınıza çıkan klasör içerisinde american.gxt adlı tek dosyayı göreceksiniz bu dosya üzerinde mouse ile sağa tıklayarak kopyala menüsünü kullanarak oyunu koplayınız.

Kopyalama işlemini yaptıktan sonra c sürücünüz içerisinde Rockstar Games, GTA San Andreas ve text klasörünün içerisinde boş bir alanda bu text klasörünün içerisine yerleşecek şekilde önceden kopyalamış olduğunuz american.gxt adlı dosyayı yapıştırınız üzerine yazmak istediğinizi soran ekran göreceksiniz evet değiştir diyerek oyunu açınız. Oyunu açtıktan sonra oyunun yazılarının tamamen Türkçe olarak göreceksiniz artık Türkçe olarak GTA San Andreas oynayabilirsiniz.

Burada eğer tekrar ingilizce hale yani eski haline getirmek isterseniz american.gxt adlı dosyayı indirdiğiniz türkçe olan american.gxt dosyasına değiştirmeden başka bir yere yedek alınız. Önceki american.gxt dosyasını tekrar text klasörüne yapıştırdığınızda oyun esi haline yani ingilizce olarak oynayabilirsiniz.