Harvest Seasons Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Yeni bir oyun olan Steam üzerinden oynaması ücretsiz oyunlar arasında bu Şubat 2018 yılı ve ayının en fazla oyunu Harvest Seasons sistem gereksinimlerini bu konuda ele alacağız.

Oyun tamamen ücretsiz arkadaşlar, Steam hesabınız ile bilgisayarınıza indirerek kullanabiliyorsunuz oyun için ama bazı sistem gereksinimlerine ihtiyacınız var işte bu sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.
  • İşlemci Hızı: 64 bit Intel uyumlu Dual Core veya eş değeri ya da daha üstün özelliklere sahip işlemci bilgisayarınızda takılı olması gerekli.
  • Bellek: 32 MB ram en az olması gereken bellek.
  • Ekran Kartı: dx9 uyumlu olan ekran kartı veya daha üstün özelliklere sahip ekran kartı.
  • DirectX: Sürüm 9.0.
  • Hard Disk Kapasitesi: 100 MB. boş alan bilgisayarınızda olması gereklidir. Hard diskinizin C sürücüne veya D sürücücüsüne nereye isterseniz oyunu orası için oyunu sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz.

Burada verilen özellikler en az olması gereken özelliklerdir arkadaşlar eğer bu özelliklerin üstü bilgisayar kullanıcı iseniz oyunu cıncık gibi net oynarsınız. Eğer altında bilgisayar kullanıcı iseniz oyun açılabilir fakat yavaş olacak oyunda donma yaşayacaksınız.

Özellikle oyunda ram bellek ve DirectX önemli hız oynamak için ram belleğiniz en az 32 MB. Ram bellek olması ve bilgisayarınızda DirectX: 9.0 kurulu olması gereklidir. Bilgisayarınızda DirectX: Sürüm 9.0 kurulu olmayanlar arama motoruna yazarak indirerek bilgisayarına kurabilirler. DirectX tamamen ücretsiz bir oyun paketidir.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.