Heat Signature Oyunu Sistem Gereksinimleri

Heat Signature oyununu bilgisayarınızda sorunsuz ve donmadan nasıl oynayacağınızı öğrenmeniz için bu sayfada yer alan sistem gereksinimlerine bakarak karar verebilirsiniz.

Her oyunda olduğu gibi Heat Signature oyunu için de sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyarsınız. Burada size minimum sistem gereksinimleri vereceğiz bu minimum sistem gereksinimleri en az olması gereken özelliklerdir. Eğer listede yer alan cihazlardan daha üstün bir cihaz kullanıyorsanız oyunu daha iyi yani hızlı ve donmadan oynarsınız. İşte Heat Signature oyunu için sistem gereksinimleri detayları ile birlikte okumaya devam edelim.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri işletim sistemlerin tümünde 32 veya 64 bit farketmez oynayabilirsiniz. En az Win 7 olması gereklidir arkadaşlar.
  • İşlemci: 1.7GHz dual-core CPU eş değeri veya daha üstün işlemci bilgisayarınızda takılı olması gereklidir.
  • Bellek: 8 GB RAM ve üzer ram bellek varsa bilgisayarınızda oyunda donma, takılma gibi sorunlar yaşamazsınız. En az 8 GB olması gerekli arkadaşlar 8 GB mesela 4 GB açabilir fakat çok donayacaktır ya da hiç açmayacaktır. Bazı bilgisayarda işlemci hızından dolayı açabilmekte 4 GB ama genelde açması zor.
  • Ekran Kartı: Intel HD 5000 veya daha üstü ekran kartı bilgisayarınızda olması gereklidir.
  • DirectX: Sürüm 9.0 bilgisayarınızda kurulu olması gerekli. Kurulu değilse indirerek kurunuz.
  • Hard Disk Kapasite Durumu: 400 MB kullanılabilir boş alan oyunun oynamanız için yeterlidir. Oyun çok az yer kaplıyor 400 MB bu oyun için baya düşük ve takdir edilebilecek bir kapasite desem yeridir arkadaşlar. Sistem gereksinimleri bu şekilde arkadaşlar sorunuz olursa sorabilirsiniz.
Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.