Hellblade Senua’s Sacrifice Sistem Gereksinimleri

Hellblade: Senua’s Sacrifice oyununu bilgisayarında oynamak isteyenlerin ve sistem gereksinimlerini ne olduğu öğrenmek isteyenler Hellblade: Senua’s Sacrifice oyunun sistem gereksinimlerinin detayını burada bulabilirler.

Alt tarafta yer verdiğimi özellikler arkadaşlar minimum yani en düşük olması gereken özelliklerinden üst özelliklerini de ayrıca size vereceğim listede yer alan sistem gereksinimlerinden bir ya da bir kaçı bilgisayarınıza uymuyor ya da bilgisayarınızın düşük kalıyor ise indirmenizi ve satın almanızı önermem. Bilgisayarınızın oyunun çalıştırmama ihtimali çok yüksektir.

  • Bilgisayar İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
  • Bilgisayar İşlemci Hızı: Intel i5 3570K ve AMD FX–8350 üzeri işlemciler için oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.
  • Bilgisayar Ram Bellek Hızı: 8 GB RAM ve üzeri ram bellekte oyun hızlı açılacaktır en düşü ise 8 GB ram bellek bilgisayarınızda olması gerekli.
  • Bilgisayar Ekran Kartı: GTX 770 with 2GB VRAM ve üzeri ekran kartı.
  • Bilgisayar DirectX: Sürüm 11 bilgisayarınız da kurulu olması gerekir. Kurulu değilse kurmalısınız.
  • Bilgisayar Hard Disk Kapasitesi: Oyunun bilgisayarınıza tamamını kurabilmeniz için sabit diskinizde en aşağı 30 GB yer olması gerekmektedir. Oyun kurulumu bittiğinde bilgisayarınızın sabit diskinde 30 GB alan kaplamayacaktır. Oyunu kurmaya başlamadan önce sabit diskinizi kontrol ediniz ve gerekli alan için gereksiz oyun ve diğer dosyaları siliniz.
Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.