Heroes of Paragon Sistem Gereksinimleri – Steam Ücretsiz Oyun

Steam yeni çıkan ve popüler oyunları arasında Temmuz 2017 en çok indirilen Heroes of Paragon oyunun sistem gereksinimleri neler arkadaşlar burada sizlere oyun sistem gereksinimlerini bildireceğiz yazımı okuyama devam edin.

5 Temmuz 2017 tarihinde çıkan bu oyun çıktığı tarihten beri Steam üzerinde oynaması ücretsiz strateji oyunları arasında yerini sürekli korudu oyun grafik ve ses açısında gerçekten zevkli ve eğlenceli ücretsiz olması iyi ayrı bir hoş durum. Fakat bilgisayarınızda oyunu sorunsuz olarak oynayabilmeniz için bazı sistem gereksinimlerine gerek var işte bu sistem gereksinimleri alt tarafta veriyorum detayları buradan okuyabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri tüm işletim sistemlerini 32 bit ve 64 bit uyumludur.
  • İşlemci Hızı: Intel Core i2 çift çekirdek oyunda yeterli.
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 ve üzeri tüm ekran kartları için uyumludur.
  • Ram Bellek Hızı: 2 GB ve üzeri tüm ram bellekler
  • Kapasite: 1 GB alan oyunu tamamen kurmanız için yeterli 1 GB altında ise kapasiteniz oyunu kuramazsınız. Gerekli yeri açarak oyunu kurunuz.

Burada bahsedilen özelikler arkadaş minimum sistem gereksinimidir. Yani burada bulunan özelliklerden aşağı bir bilgisayar kullanıyorsanız oyunu çalıştıramaz ya da çok yavaş oynarsınız. Üstü bilgisayara sahip iseniz de oyunu hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz önemli sistem özellikleri ise işletim sisteminizin Windows 7 ve üstü olması ram bellek hızınızın da en az 2 GB olması gerektiğine dikkat etmenizi öneririm.

Etiket(ler):