Highway Pursuit – Bedava Araba Yarışı ve Savaş Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 31 saniye

Yorum Yazın

Highway Pursuit araba seçerek yarışabileceğiniz ve yarışırken de diğer rakip oyunculara ateş ederek onları yok edebileceğiniz ücretsiz araba yarış ve savaş oyunudur. Oyun hakkında sorularınızı alt taraftan bizlere sorabilirsiniz yine alt tarafta konu anlatımı yapılmıştır.

Highway Pursuit – Bedava Araba Yarışı ve Savaş Oyunu İndir

Oyunu kurmak için bilgisayarınızda indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bir güzel başlatınız. Hoş geldiniz ekranı ve kullanım koşullarının bulunduğu iki kurulum ekranı gelecektir. Hoş geldin ekranında ilerleyerek kullanım koşulları kurulum ekranında onaylayarak kuruluma devam edelim arkadaşlar.

Diğer bir alanda ise size oyunu nereye kurmak istediğinizi soracaktır. İlgili ekranda bilgisayar kurulum yerini seçerek kuruluma kaldığımız yerden devam ediyoruz. En son aşamada ise kısa yol oluşturmanız ve oyuna kısa yol ile ulaşmanızı isteyip istemediğinizi soracaktır. Bu kurulum ekranında geçerek bilgisayarınıza Highway Pursuit oyununu tamamen kurmayı belirleyerek kurulumu tamamen bitiriyoruz.

Oyunu başlattıktan sonra arkadaşlar gelen menüden “New Game” yani yeni oyun diyerek başlayabilirsiniz. Oyunda sadece bir beyaz araba seçiyorsunuz. Klavye de ki yön tuşları yukarı tuşu hızlandırır diğer yön tuşları ise arabanızı hareket ettirir. Rakiplere ateş etmek için de Space yani boşluk tuşunu kullanırsınız.

Oyunda hareketlilik gerçekten hoşuma gitti hareketleri rahatlıkla yapabiliyor sağa sola hızlı bir şekilde kaçabiliyorsunuz. Yalnız size tavsiyem ateş ederken hızınız kesiliyor ve arkadan rakipler size çarpabiliyor tabi sizde bu şekilde hız kaybediyorsunuz. Rasgele ateş etmek ya da sürekli ateş etmek yerine isabetli ateş etmenizi öneririm.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.