Hitman Sniper Oyun İncelemesi

Yorum Yazın

Hitman: Sniper tam anlamıyla profesyonel bir suikast üzerine kurulmuş ve harika kurguya sahip bir oyundur.

Oyun son derece kolay ve anlaşılır bir İngilizceye sahip olsa da hikâye dinlemek isteyen kullanıcılar kesinlikle detaylı bir şekilde çeviri yapması gerekecek. Oyun ilk olarak 3 Ekim 2014 tarihinde Hitman filminden esinlenerek yayınlanmış bir oyundur.

Oyun harita olarak bir villanın görüş açısında geçiyor bir çatıda geçiyor ve bize verilen görevlerde de villa bahçesindeki kişileri yaralama, öldürme görevleri oluyor.

Hitman: Sniper hem ses hem de grafik anlamında diğer sniper oyunlarına kafa attığını net bir şekilde görebiliyoruz. Oyunda bulunan 3D destekli görünümü sayesinde grafiği bir harika olduğu gibi ve harika ses kalitesi ile de hem keyifli hem de sürükleyici bir oyun olduğu kesin. Birçok kullanıcının oyuna sahip olması ve oynamasını şiddetle tavsiye ediyorum.

Oyun içerisinde ana ekranda bize verilen görevleri görebileceğiniz gibi sağ taraftan silahlarınızı inceleyebilir göreve uygun silahınızı seçebilirsiniz. Silahların birçok fonksiyonu olduğu gibi para birikimi yaparak silah alabilir veya silahınızı güçlendirebilirsiniz.

Silahlarınızdan ateşli mermiler, duvar delici mermiler gibi birçok farklı mermi çeşidini seçebilir slow motion modu ile daha keyifli ve daha ince saldırılar yapabileceğinizi unutmayın. Oyun genel anlamda her kişiye hitap eden başarılı bir oyun olduğu gibi birçok görev bulundurması oyunun sıkmasını, bitmesini engelliyor. Oyuna sürekli gelen güncellemeler sayesinde hem silah hem de görev yenilikleri kullanıcıları daha hırslı ve bir an önce geçme ve silahı alma anlamında koşturuyor.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.