Hot Racing Ücretsiz Araba Yarış Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 43 saniye

Yorum Yazın

Hot Racing ücretsiz olarak bilgisayarınızda oynayabileceğiniz araba yarışı oyunudur.

Oyunda 8 arabalardan istediğinizi seçerek 20 yakın parkurda yarışa biliyorsunuz. Oyunda amacınız diğer araba yarışlarında olduğu gibi bitiş çizgisine hızlı bir şekilde giderek birinci olmanız. Bitiş çizgisine ilk ulaşan siz olduğunuzda diğer bir parkurda yarışmaya başlarsınız yine bu parkurda birinci olursa diğer daha zor bir parkurda yarışmaya hak kazanırsınız.

Hot Racing İndir

İndirme işlemini yaptıktan sonra indirmiş olduğunuz setup dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız. Kurulum sonunda oyunu başlatınız.

Oyunu başlattığınızda sizden arabanızı seçmenizi isteyecektir. Arabalar ve Formula araba yarış arabaları hangisini seçerseniz o araba ile yarışacaksınız. Araba seçimi sırasında arabanın üstün özellikleri seçim alanında çıkacaktır. Arabanın özelliklerine bakara seçiminizi yapmanızı tavsiye ederim. Doğru bir seçim araba ile oyunda başarı sağlamanız mümkün eğer bana sorarsanız ben oyunda Bolid ME 2000 Formula arabası ile yarışıyorum.

Bu araba ile yarışmanın nedeni diğer arabalardan daha atik ve Formula arabası olmasından dolayı Bolid ME 2000 arabasını seçiyorum. Sizden bu arabanın özelliklerine göz atmanızı isterim diğerlerinden daha iyi olduğunu rahatlıkla anlayacaksınız.

Araba seçiminiz bitikten sonra yarış yapacağın parkuru seçmelisiniz. Parkur seçiminden sonra yarışmaya başlayabilirsiniz.

Yarışta yön tuşlarınınız yukarı tuşu arabanıza hız verir sağ ve sol tuşları arabanıza sağ ya da sola hareket ettirir ve son olarak space boşluk tuşu bu tuş ise fren yapmanızı sağlayacaktır. Özellikle virajlarda fren tuşunu kullanmaya özen gösterin. Oyun esnasında başarı sağlamak için olabildiğince asfalt yoldan çıkmamaya çalışın asfalt yolda arabanız daha hızlı gidecektir.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.