Hyper Street Fighter II (Asia 040202) CPS2 Oyun Rom Dosyası İndir

Yorum Yazın (4 Yorum)

Hyper Street Fighter ikinci serisi olan (Asia 040202) oyundur. Oyun rom dosyasıdır. Bu rom dosyasını tek başına çaşılmaz, çalıştıra bilmeniz için bir emülatör programına ihtiyacınız var.

Oyunda 16 adet Street Fighter oyuncularından istediğinizi seçebiliyorsunuz. Oyunda bulunan oyuncuları alt kısımda resimde görebilirsiniz. Oyunu oynamadan veya indirmeden önce ön bilgi olması için veriyoruz. Sevdiğiniz Street Fighter oyuncusu resim de var mı bakabilirsiniz.

Hyper Street Fighter II Oyuncuları

Seçtiğiniz veya iki kişilik seçtiğiniz karakter ile dövüşmeye başlıyorsunuz 3 adet seviye var en fazla seviye kazanan oyunu da kazanır. Mesela ilk iki seviyeyi siz kazandıysanız 3. seviyeyi oynamazsınız.

Bilgisayara karşı oynadığınız da ise her yendiğiniz karakter silinerek bir sonraki oyuncu gelecek ve bunu da yenmeye çalışacaksınız. Bu şekilde ilerleyerek en son oyuncuyu da yendiğinizde Street Fighter oyunu sonunu getireceksiniz.

Hyper Street Fighter II (Asia 040202) CPS2 Oyun Rom Dosyası İndir

Oyunu çalışması için başlangıçta belirdiğimiz üzere bir adet emülatör programı kurulu olmalıdır. Emülatör programı CPS2 rom dosyasını çalıştırması gerekli.

Bizim tavsiyemiz ve anlatımız Kawaks için olacaktır. Hyper Street Fighter II oyunu en hızlı ve sorunsuz bir şekilde bu emülatörde rahatlıkla oynanabilmekte.

Oyunu çalıştırmak için indirdiğiniz arşiv dosyasını Kawaks içerisinde Rom klasörü içerisinde CPS2 klasörünün içerisine taşıyınız ve Kawaks programını açınız.

Emülatörde File ve Load Game menülerini kullanarak oyun listesi açınız ve CPS2 sisteminin karşısında bulunan Hyper Street Fighter II (US 040202) seçerek oyunu başlatınız. Hyper Street Fighter II (US 040202) hsf2.zip olarak emülatör görmektedir.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 4 Yorum

 1. Emre Göktürk Yanıtla

  Oyun yok ortada kawaks indirmeden olmuyor mu? Kawaks indirdim ne yapacağım.

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Emre Bey, indirdiğiniz rom dosyasını çalıştırmanız için emülatör kullanmanız şarttır. Rom dosyaları tek başına çalışmaz. Kawaks indirmişiniz rom dosyasını Kawaks emülatör çalışma için yeterlidir. Kawaks emülatörde yapmanız gereken sayfada indirdiğiniz rom oyun dosyasını Kawaks emülatör kurulu olduğunun dizinin içinde roms klasörü içerisinde cps2 klasörüne direk yükleyiniz.

   Kawaks emülatörünü açarak listede Hyper Street Fighter II (Asia 040202) bulunuz ve çalıştırınız. Bu şekilde Hyper Street Fighter II (Asia 040202) oyunu çalışacaktır.

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Hakkı Bey, sitede tüm rom oyunları denenerek indirmeye sunulmuştur. Rom yükleme sırasında hata yapıyor olabilirsiniz. Rom açılıyor. Sayfada ki işlemleri dikkatli okuyarak yapınız. Yine oyun açılmaz ise tekrar yazınız.