Hyper Street Fighter II Rom Oyun Dosyası İndir

Yorum Yazın

Hyper Street Fighter ikinci serisi olan oyundur. Oyun rom dosyasıdır. Bu rom dosyasını tek başına başılmaz çalışıtarabilmeniz için bir emülatör programına ihtiyacınız var.

Oyunda 16 adet Street Fighter oyuncularından istediğinizi seçebiliyorsunuz. Oyunda bulunan oyuncuları alt kısımda resimde görebilirsiniz. Oyunu oynamadan veya indirmeden önce ön bilgi olması için veriyoruz. Sevdiğiniz Street Fighter oyuncusu resim de var mı bakabilirsiniz.

Hyper Street Fighter II Oyuncuları

Seçtiğiniz veya iki kişilik seçtiğiniz karakter ile dövüşmeye başalıyorsunuz 3 adet seviye var en fazla seviye kazanan oyunuda kazanır. Mesela ilk iki seviyeyi siz kazandıysanız 3. seviyeyi oynamazsınız. Bilgisayara karşı oynadığınız da ise her yendiğiniz karakter silinerek bir sonraki oyuncu geleek ve bunuda yenmeye çalışacaksınız. Bu şekilde ilerleyerek en son oyuncuyuda yendiğinizde Street Fighter oyunu sonunu getireceksiniz.

Hyper Street Fighter II Rom Oyun Dosyası İndir

Oyunu çalışması için başlangıçta belirdiğimiz üzere bir adet emülatör programı kurulu olmalıdır. Emülatör programı CPS2 rom dosyasını çalıştırması gerekli. Bizim tavsiyemiz ve anlatımız Kawaks için olacaktır. Hyper Street Fighter II oyunu en hızlı ve sorunsuz bir şekilde bu emülatörde rahatlıkla oynanabilmekte.

Oyunu çalıştırmak için indirdiğiniz arşiv dosyasını Kawaks içerisinde Rom klasörü içerisinde CPS2 klasörünün içerisine yaşıyınız ve Kawaks programını açınız.

Emülatörde File ve Load Game menülerini kullanarak oyun listesi açınız ve CPS2 sisteminin karşısında bulunan Hyper Street Fighter II (US 040202) seçerek oyunu başlatınız. Hyper Street Fighter II (US 040202) hsf2.zip olarak emülatör görmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.