iBasket – Chrome Tarayıcı için Basket Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 28 saniye

Yorum Yazın

iBasket Chrome internet tarayıcınızda oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz olan basketbol top atma oyunudur.

Oyunda sadece pota atış yapıyorsunuz. Fare ile topunuzu pota atarak isabetli atışlar yapmanız gerekmektedir. Ne kadar seri ve fazla sayıda top basket potasına sokarsanız puanınız da o kadar artacaktır.

Oyunda süre saniye sınırı var süreniz bir buçuk dakika bu dakika içerisinde ne kadar fazla top sokarsanız oyunda başarınız ona göre belirlenmektedir. Bu bir buçuk dakika içerisinde elinizden geldiğince pota top sokmaya çalışın ve isabetli atışlar yapın.

Oyunda aynı zamanda Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaşlarınızı oyuna davet edebiliyor onlarla puan karşılaştırması yapabiliyorsunuz. Şu anda sadece Facebook üzerinden üyelik girişi yapılıyor diğer sosyal ağlar eklenmemiş. Facebook hesabınız yoksa oyunda sadece skor durumunuzu karşılaştıramaz ve Facebook üzerinden oyunu arkadaşını oyun içerisinde davet edemezsiniz. Bu da o kadar önemli.

Evet arkadaşlar oyunun amacı bu şekilde oyunda özetlet zaman karşı yarışıyorsunuz. Vakit geçirmek ve eğlenmek isteyenlere grafik ve ses efektleri olarak tamamen ücretsiz bir tarayıcı oyunudur iBasket.

iBasket – Chrome Tarayıcı için Basket Oyunu İndir

Oyunu tarayıcınızı kurmak için ilk olarak tarayıcınızın Google Chrome olması gerekmektedir. Diğer tarayıcılarda çalışmaz ve eklentiyi ekleyemezsiniz. Chrome tarayıcısında eklenti indirme sayfasına geçiniz. Çıkan alanda Chrome yükle butonunu göreceksiniz yükle butonunu basarak eklentiyi aktifleştirdiğiniz de oyunu internet tarayıcınızda ücretsiz ve kısıtlamada olmadan sınırsız bir şekilde oynayabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Yamalar Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.