İletişim

Konumuzoyun.com’da sizlere oyun incelemeleri, sistem gereksinimleri, haberler ve diğer oyun konularını hakkında bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu tür içeriklere ulaşarak ilgili oyun konuları hakkında bilgi sahibi olabilir, ziyaretçilerin yorumlarını okuyabilir, gelen yorumlara cevap yazabilirsiniz.

Konumuzoyun.com – İletişim

Site üzerinde bulunan yorumlar size yeni bilgi veya bilgiler edinme, diğer ziyaretçiler ile tanışma, diğer ziyaretçiler ile oyun arkadaşı olma gibi imkanlar verebilir.

Oyun konusunda elimizden gelenin en iyisini yaparak, sizlerin beğenisini kazanacağımızı ümit ediyoruz.

Site kullanım, içerik ve diğer tüm site ile alakalı olan konular için sayfada bulunan iletişim mail adresini kullabilirsiniz.

Konumuzoyun.com 2017 yılından beri aktif olarak hizmetinizdeyiz.

Sitedeki içeriğin kullanımından oluşabilecek herhangi bir zarardan dolayı site sorumlu tutulamaz. Siteden indirmiş olduğunuz dosyalara virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir. Sitede bulunan tüm görsel, logo veya diğer materyalleri hakları ilgili firma veya kurumlara aittir. Bu sitede bulunan bilgilerin doğruluğu hiçbir şekilde garanti edilmemektedir.

İletişim Mail: biz @ konumuzoyun.com

Uyar – Kaldır

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri biz @ konumuzoyun.com adresinden ulaşabilirler. Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.