Infection Strike Türkçe İndir (Resimli Kurulum Anlatım)

Infection Strike oyunun nasıl bilgisayarınıza kısa bir şekilde sorunsuz olarak kurabilirsiniz bunu resimli bir şekilde size anlatacağım arkadaşlar.

İlk olarak oyunun kurulum için gerekli olan ilk kurulum dosyasını alt taraftan bilgisayarınıza indiriniz. Kurulum ve diğer ayarlamaları hepsi Türkçe dil seçiminde yok direk olarak kuruluma devam ediyoruz.

Infection Strike Türkçe İndir

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırdığınızda karşınız oyunun kurulumu için ilk ekranı alt kısımda resimde olduğu şekilde göreceksiniz.

Infection Strike Türkçe Kurulum Ana Ekranı

Üst tarafta gördüğünüz ana kurulum ekranıdır arkadaşlar burada bulunan istenilen bilgileri girerek direk kurulumu başlatabiliyorsunuz. Ana kurulum ekranında Sosyal ağ olan Facebook, Google + kullanıcı kimlikleriniz ile oyunu indirerek kurabilir, Oas İle Bağlan kullanarak Oas hesabınız var ise yine buradan Oas İle Bağlanarak oyunu indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Eğer sosyal ağ kullanmıyor veya sosyal ağ ile giriş yapmak istemiyorsanız yine aynı ekranda “Kayıt” mavi butona tıklayarak Oas hesabınızı oluşturabilir ve yeni oluşturduğunuz hesap ile bilgisayarınıza Infection Strike oyunu kurabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken muhakkak sosyal ağ ya da Infection Strike için Oas hesabı ile giriş yapmanız gerekmektedir. Bu hesaplardan hiçbiri yoksa ne yazık ki oyunu indiremez ve kuramazsınız.

Başarılı bir şekilde giriş yapan arkadaşlar bu ekranda kurulum tamamen bitmesini bekleyerek açılan ekranda oyunu başlatarak bilgisayarında oynaya başlayabilirler. Başka bir işlem yapmanızı gerek yoktur.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.