İngilizce Öğrenme Oyunu Mobil Android İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın

Cep telefonunuzdan tamamen ücretsiz İngilizce öğrenme kelime oyunu uygulamasıdır.

Oyunda toplamda 3500 adet sınavlarda çıkan çocuk ve büyükler için kelime dağarcıklarını geliştirecek İngilizce kelimeleri daha rahat ezberleyecek kelim bulunmaktadır.

Evet, bu arkadaşlar bir eğitim oyunudur. Oyunda size verilen kelimelerin doğru mu yoksa yanlış mı olduğunu yanıtlıyorsunuz. Bu şekilde mobil Android için oynarken hem de öğreniyorsunuz.

Oyun size ayrıca YDS İngilizce kelime ezberleme, kelimeleri daha iyi pekiştirme oyun sonuna doğru yanlış verdiğiniz cevaplara neden yanlış verdiğinizi ve doğrusunun ne olduğunu da göstermektedir. Bu şekilde yanlış yanıtlarınızın doğrusunu öğrenebilirsiniz.

Oyunu 3 aşamada oynayabiliyorsunuz birinci aşama tek kişilik sadece siz oynayacağınız aşamadır. İnternet bağlantınız olmadan da tek kişilik birinci aşamayı oynayabilirsiniz. İkinci aşama ise online internet üzerinden arkadaşınız ile birlikte iki kişilik oynama ve son aşama ise skorlu burada da online ve diğer kullanıcıları ile yarışarak kelime oyununu oynayabiliyorsunuz. Tek kişilik oyun aşaması hariç diğerlerinde internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Tek kişilik oyunda da İngilizce pratik yapma ve günlük konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz.

Oyunun eksi özelliği ise reklâm içermesi oyun ücretsiz olarak tam sürüm sunulmakta lakin reklâm içeriyor. Oyunda hızlı mod ve normal mod olarak seçim yapabiliyorsunuz.

Hızlı modda kelimeler hızlı bir şekilde oyun içerisinde akarken normal modda ise daha yavaş bir şekilde sorunuzun cevabını bekleme süresi hızlı moda göre daha fazla olacak sürede oyunu oynayabiliyorsunuz. İngilizce öğrenmek, pratik İngilizce ve konuşmanızı geliştirmek isteyenlere Android eğitim uygulaması…

İngilizce Öğrenme Oyunu Mobil Android İndir


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.