Insidious VR – Sanal Gerçeklik Korku Android Oyunu İnceleme

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 21 saniye

Yorum Yazın

Insidious Android işletim sisteminizde oynayabileceğiniz ücretsiz sanal gerçeklik korku oyunudur.

Oyun Insidious korku filminden esinlenerek yapılmıştır. Oyunda birçok olumlu yorumlar gelmiş arkadaşlar hatta en iyi korku VR oyunu olduğunu yazan birçok yoruma denk geldim. Şahsım olarak ta beğendim yorumlar gayet iyi bende iyi not verdim. Lakin kısa bir oyun oyunu daha da uzatsalar daha fazla zevk alacağımızı düşünüyorum.

Oyunun Android cihazınıza indirdiğinizde, 3D sanal gerçeklik ürününe Android mobil cihazınızı takarak oyunu yönetmeye başlayınız. Oyunu oynamanız için muhakkak bir VR sanal gerçeklik gözlüğüne ihtiyacınız vardır. Cihaz olmadan çalıştırdığınızda iki adet pencerede oynanan oyun görürsünüz ve bu üç boyutlu tabi olmayacak.

Arkadaşlar bir de oyunda size bir uyarıda bulunmak istiyorum. Oyun konuda da yazdığım gibi korku oyunları arasında iyilerden fakat korku oyunu oynamaktan çekiniyorsanız korku oyunlarına hassasiyetiniz var ise oynamayınız.

Tabiî ki oyun tamamen bir hayal ürünü tamamen bir kurgu yapımcı yapmış korkuyu da fazla katmış, korku hassasiyetiniz var ise denemeyin. Aniden önünüze çıkan yaratıkları gördüyseniz de önceden bilgi vereyim oyunun en korkunç kısımları aniden ekrana çıkan yaratıklar.

Oyun tamamen ücretsiz şu anda sadece uygulamada reklâm ve uygulama içi satın alma bulunmuyor. VR sanal gerçeklik korku oyunu arayanlar kısa ama etkili bir korku oyunu oynamak daha doğrusu izlemek isteyenler bu Android uygulama size göre olabilir.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.