İnternetsiz Okey Android Ücretsiz İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 15 saniye

Yorum Yazın

Android tüm işletim sistemi için internet olmadan da cihazın vermiş olduğu kişiler ile okey oyununu İnternetsiz Okey Android uygulaması ile oynayabilirsiniz.

İnternetsiz Okey Çanak kırma ve seviye olarak ilerlemeli zevk alabileceğiniz hol bir Android oyunudur. Oyun tamamen ücretsiz olarak sunulmakta fakat reklâm ve oyun içi uygulama satın alma bulunmaktadır.

Oyunu yendiğiniz de bir üst seviye ye geçersiniz ve bu üst seviye diğer seviyelerden daha zor olacaktır. Oyununun başlıca özellikleri ise çanak kırarak puan kazanma, seri ve beklemeden hızlı bir şekilde oynama cihaza karşı oynadığınız için bekleme olmaz direk oyuncular taşları atacaktır sadece siz beklerseniz bekliyorsunuz fakat süre sınırı tabi var. İstenilen sürede taş atmazsanız oyun süre sonunda direk rasgele bir taş atacaktır.

Tabiî ki süreye dikkat etmelisiniz. Ara taşınızı veya çok önemli daha önce çıkmış taşı atma ihtimali var sürenin bitmesini beklemeden mutlaka siz atın.

İnternetsiz Okey Android Ücretsiz İndir

101 okey, seviyeli okey ve çanak okey oynama zevkini yaşayanlara internetsiz istediğiniz yerde okey oynama imkânı bu uygulamada. Uygulamada isterseniz gerçek oyuncular ile de internet kullanarak oynayabilirsiniz.

HD grafiklere sahip birçok okey oyunu içerisinde barındıran bu uygulamada ses efektleri pekiyi diyemem ya da benim hoşuma gitmemiş olabilir bu tabiî ki benim görüşüm ücretsiz olması ve grafiklerin hoş olması ses hariç oyunu zevkli bir hale getiriyor.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.