İnternetten Kameralı Sohbetli 101 Okey Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 24 saniye

Yorum Yazın

İnternetten üzerinden kamera ya da yazılı sohbet olarak 101 Okey oyunu oynamak isteyenler için İnternetten Kameralı Sohbetli 101 okey oyunu tamamen ücretsizdir.

Oyunu online oynayabileceğiniz gibi bilgisayara karşı tek kişide oynayabilirsiniz.

Bu ücretsiz oyunun bazı özellikleri ise oyunda yazılı, sesli kameralı olarak oyunda iletişim kurabilir, arkadaş ekleyebilir, arkadaşlarınız ile birlikte özel masa açarak oynayabilir, her masayı görebilir ve istediğiniz masada bulunan oyuncuları görerek istediğiniz masaya girebilir oyunu o masada oynayabilir.

O anda çevrimiçi olmayan arkadaşlarınıza mesaj atabilir, en son ne zaman oyun oynadığını veya sisteme giriş yaptığını görebilirsiniz. Bu özelliklerin tümünü 101 Okey oyununda tamamen ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz.

İster üyelik yaparak üyelik girişi ile oyunu oynayabileceğiniz gibi gizli misafir giriş yaparak da oyunu oynayabilirsiniz. Oyunda amatör, orta ve uzman oyuncular bulunmaktadır. Oyun hakkında bilginiz var ve kendinize güveniyorsanız Uzmanlar size göre olabilir, eğer oyunun normal derece biliyorsanız Normal standart kullanıcılar ile oynayabilir yeni başlangıçsa daha ben yeniyim yenilirim derseniz de Amatör kullanıcılar size göre demektir. Hangi tür oyuncuları ile oynamak isterseniz oynaya bilmeniz İnternetten Kameralı Sohbetli 101 Okey oyununda mümkün.

İnternetten Kameralı Sohbetli 101 Okey Oyunu İndir

Oyunu indirdikten sonra sadece açınız ve exe dosyasını çalıştırarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyunda direk misafir girişi yaparsanız üyelik işlemleri hiç uğraşmadan direk oynamaya başlayabilirsiniz.

Üyelik kaydı yapmak isterseniz yine oyun açılınca Yeni Üyelik alanında üyelik bilgilerini girerek oyuna kayıt olabilirsiniz. Üyelikte oynamada oyun içi sohbet tamamen ücretsiz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.