Invention 2 – 3D Counter Strike Alternatifi Oyun İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 24 saniye

Yorum Yazın

Invention 2 ücretsiz 3D olarak sunulan tamamen ücretsiz Counter Strike benzeri bir oyundur.

Oyununa başlarken size verilen başlangıçta yer alan silahları, hücum yeleklerini, koruma yeleklerini alarak oyunu başlıyorsunuz. Belli bir alanda karşınıza çıkan düşmanlara ateş etmeli ve ateşlerine elinizden geldiğince az ateşlerden siper alarak oyunda güzelce ilerlemelisiniz.

Oyun içerisinde ekstra bonus ve puanlar verilmekte bunlar düşmanları yok ettiğinizde alabileceğiniz gibi gezdiğiniz yerde de önünüze çıkabilmektedir.

Invention 2 İndir

Oyun 3d grafik efektleri, seslerin gerçeğe yakın olması ve bölümlerin fazla olmasından dolayı 400 mb üzerinde bir oyundur. Oyunu indirirken biraz zaman alacaktır. Ama grafik ve ses efektleri olarak hoşuma giden bir oyun indirmenizi ve oynamanızı tavsiye ederim.

Oyunda sadece bir eksikliğini gördüm bunu da söylemeden geçmeyeyim düşmanlar oyunun grafik efektlerine göre baya bir basit kalıyor yani hedef aldığınız düşmanları görüntüsü kötü desem yeridir.

Oyunun grafik olarak bu kadar güzel yapan yapımcı düşman askerleri bu kadar vasat nasıl yapmış anlam veremedim. Acaba oyunda daha iyi oyuna adapte olsunlar diye düşülmüş olabilir mi demekten kendimi alamadım.

Oyunda tek bir karakteri seçebiliyorsunuz çevrimdışı olarak bilgisayara karşı oynayacağınız bir oyun bu sebepten dolayı oyunu kurduktan sonra internetiniz olmasa da oyunu istediğiniz zaman çalıştırarak oynayabilirsiniz.

3 boyutlu Counter Strike benzeri ve tamamen ücretsiz RPG oyunu arayanlara Invention 2. versiyonunu indirerek bilgisayarınızda oyun severlerin denemesini tavsiye ederim. Oyunda belli bir alanda mücadele etmiyorsunuz bazen kapalı bir ev bazen de ormanlık bir alanda.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.