inVokeR Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

inVokeR oyunu bilgisayarınızda oynamak istiyor ve sistem gereksinimlerin neler olduğunu merak ediyorsanız inVokeR sistem gereksinimleri konulu oyun yazımızı okuyama devam ediniz.

Alt tarafta yer alan sistem gereksinimleri en düşük gereksinimler olup listede yer alan özelliklerden düşük ayar bir bilgisayar kullanıyorsanız oyunu çalıştırama bilirsiniz. İşte inVokeR oyununu bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde oynamanız için sistem gereksinimleri şunlar;

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri işletim sistemlerinden hepsinde çalışmaktadır. En düşük işletim sistemi ise Windows 7 olmak durumunda.
  • İşlemci: Intel Core i5–4590 ya daAMD FX 8350, üzeri işlemci olması gerekli.
  • Bellek: 4 GB RAM ve üzeri ram bellek iin uygundur. En düşük ram bellek 4 GB. eğer 4 GB. altında ram belleğiniz var ise oyunu oynayamaz veya çok yavaş oynarsınız.
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX970 veya AMD Radeon R9 290 ekran kartı ve üzeri ekran kartları için oyun oynamaya uygundur.
  • Hard Disk Boş Alan Kapasitesi: 2 GB – Hard diskinizde en az 2 GB. boş alan olması gerekli. Oyunu kurulumunun tamamını düzgün bir şekilde yapabilmeniz için en az 2 GB. lazım. Dilerseniz oyunu harici hard disk veya USB belleğe de kurabilirsiniz. Sabit hard disk için yer sorunu olanlar harici hard disk, USB bellek kullanabilir.

inVokeR oyunun oynamanız için gereken sistem gereksinimleri bunlar arkadaşlar. Bu konuda anlamadığınız bir şey sorunsa yazabilirsiniz. Her türlü sorunuza açığım. Kafanıza takılan, anlamadığınız yerler olursa sorun.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.