Just Fishing Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Just Fishing oyununu bilgisayarınızda oynamanız için sistem gereksinimleri size sırası ile vereceğiz.

Oyunun Steam üzerinden oynaması ücretsiz olduğunuz önceden söylemeliyim. Steam hesabınız ile indirebilir ve kurarak bilgisayarınızda oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Oyunun sistem gereksinimleri verirken sadece minimum yani olması gereken en düşük özellikleri vereceğim. Bu sistem gereksinimlerin altında bir bilgisayar kullanıcı iseniz oyunu açamazsınız, açsanız da yavaş ve sorunlu olarak oynarsınız.

Just Fishing Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri tüm Windows işletim sistemleri için oyunun oynayabilirsiniz.
  • İşlemci: 2.0 GHz ve üzeri işlemcileri için oynayabilirsiniz. 2 üzerinden daha hızlı oynarsınız.
  • Bellek: 2 GB RAM ve üzeri ram bellek bilgisayarınızda takılı olmalı. En az 2GB ram bellek kullanıcısı olmanız gerekli. Üstü ram bellek kullanıcıları ise oyunu daha hızlı oynayacaklardır.
  • Ekran Kartı: Intel HD grafik kartı ve üzeri ekran kartlarından oyunu görüntü donmadan sorunsuz olarak oynayabilirsiniz.
  • DirectX: Sürüm 9.0 bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.
  • İnternet Bağlantısı: Geniş bant İnternet bağlantısı yeterlidir.
  • Hard Disk Kapasitesi: 200 MB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması yeterli. Oyun kullandığı kapasite olarak gördüğünüz üzere düşük az bir yerle oyunu kurabiliyorsunuz. Sistem gereksinimleri de yine aynı şekilde düşük bir bilgisayar için oyunun oynayabiliyorsunuz.

Sistem gereksinimleri bu şekilde arkadaşlar sistem gereksinimleri anlayabileceğiniz şekilde vermeye çalıştım. Yine de anlamadığınız bir gereksinim olursa yazarsanız cevaplaya bilirim.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.