K3Y Eşleştirmeli Bulmaca Zekâ Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 28 saniye

Yorum Yazın

K3Y renk eşleştirmeli bulmaca oyunudur. Tam sürümdür ve tamamen ücretsizdir tüm bölümleri bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Oyunda amacınız üst taraftan size verilen renge uygun olan topunuzu istenilen yere atarak renkleri patlamayı ve diğer seviyeye geçmeyi amaçlıyorsunuz. Oyunda başarı sağlamanız için aynı renkleri bir bütün haline getirmeniz gerekli. Her bölümde farklı, farklı renk şifreleri var bu sebeple bir bulmaca oyunu diyebiliriz. Bulmacıyı çözmeli ve diğer seviyelere geçmelisiniz.

Bu oyun bir zekâ oyunudur. Sıradan renk eşleştirme oyunlarından farklıdır sıradan renk eşleştirme oyununda sadece aynı renkleri denk getirerek patlatırsınız bu oyunda ise renkleri aynı renkler ile buluşturmak için şifreyi çözmeli ve attığınız yer şifreyi çözecek şekilde olması gerekmektedir.

Zekâ gelişimde katkı olacak bu oyunda oynarken zevk alacağınızı düşünüyorum sıradan renk eleştirme oyundan sıkılanlar ve bu oyun basit gelenler için K3Y oyunu bilgisayara kurarak gelişmiş özelliklere sahip sadece kabiliyetini kullanarak oyunda başarı sağlamayı amaçlayan bu oyun size keyifli dakikalar yaşatarak oyundan zevk almanızı sağlayacaktır.

K3Y Eşleştirmeli Bulmaca Zekâ Oyunu İndir

Oyunu indirme işleminden sonra bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. İndirme bittiğinde bilgisayarınıza K3Y oyunu yükleyiniz. Masaüstünden oyunu çalıştırınız ve oynamaya başlayınız. Tüm seviyeleri tek bir seferde geçebilir ya da geçtiğiniz seviyeleri bir daha oynanamayacak şekilde kaldığınız yerden oyuna devam edebilirsiniz. Çevrimdışı bir oyundur oyunu oynamanız için internet bağlantısı gerektirmez.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.