Karnage Chronicles Sanal Gerçeklik Oyunu Sistem Gereksinimleri

Karnage Chronicles işte çıktı merakla bekliyordum arkadaşlar oyun nihayet çıktı ve indirilmeye hazır. Şuan da oyun Steam üzerinden sunuluyor. Steam hesabınız ile indirebiliyorsunuz.

Macera oyunu olan bu oyunda, gezgenizi istila eden canavarlardan temizlemeli ve gezegenini tekrar almanız gerekiyor. Bir savaş ve dövüş oyunu dersem yeridir. Oyunun en çok merak ettiğim özelliği ise sanal gerçeklik kalitesi olmasıydı. Sanal gerçeklik ürünü olan HTC Vive ile oynayabiliyorsunuz. Tek kişilik bir oyun. Takıyorsunuz HTC Vive alıyorsunuz oyunu başlıyorsunuz oyuna. Oyun grafikleri hakikaten güzel içine çekiyor size siz mi oyun içerisindesiniz yoksa oyun mu sizi içerinizde.

Oyunu oynamayabilmeniz için ilk olarak sanal gerçeklik ürününe ihtiyacınız var (HTC Vive) daha sonrada alt tarafta ki özelliklere uygun bir bilgisayarınız olması gerekli. İşte sistem gereksinim detayları arkadaşlar.

Burada yer alan sistem gereksinimleri minimumdur arkadaşlar en alt yani üstü iyi altı ise çalışmaz!

  • İşletim Sistemi Ne Olmalı?: Windows 7 ve üzeri olsun yeter yalnız işletim sisteminiz 7 altı ise çalışmaz mesela XP, 98 ya da 95 Windows 95 kaldı arkadaş deneyin halen 95 kulananlar var onları haksızlık olmasın selam 95 kullanıcıları.
  • İşlemci Hızı Ne Olmalı?: Intel Core i5 ve üstü of, of işlemci hızı yüksek ne yapacaksak. I5 baya yüksek ama arkadaşlar oyun muazzam grafik var bu grafik hızını da i5 anca karşılar. Altında ise ne yapacaksınız ne yapacaksınız hiç bir şey gideceksiniz alacaksınız i5 oynayacaksınız. Yoksa çalışmaz haberiniz olsun.
  • Bellek Hızı Ne Olmalı?: 8 GB RAM üstü gayet iyi.
  • Ekran Kartı Ne Olmalı?: Nvidia GeForce GTX 1070 ve üstü yeterli.
  • Hard Disk Kapasitesi Ne Olmalı?: 3 GB kullanılabilir alan olsun oyunun alasını yüklersiniz.
Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.