Katilin Gölgesi – Ücretsiz Türkçe Dedektif Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 28 saniye

Yorum Yazın

Katilin Gölgesi tamamen ücretsiz bir dedektif oyunudur. Oyunda size verilen bulmacaları çözerek gitmelisiniz. Oyun tamamen Türkçe ve zekâ oyunudur.

Oyunun oynamanız için elde ettiğiniz ipuçlarını birleştirerek sonucu varmaya çalışacaksınız. Oyun sırasında her seçtiğiniz bölümde size özel ipucu verilecektir. Bu ipuçlarını kayıt ederek oyun sırasında doğru bir şekilde girerek oyuna devam ediyorsunuz.

Oyunda içerisinde beyaz renkli yazılar oyun söylemimi, sarı renkli yazılar karşıların söylemimi, mavi yazılı metinler düşünceleri karşılamaktadır. Siz bu söylemeler sayesinde oyunda yer alan şifreleri bulmaya çalışacaksınız. Oyun tamamen tüfçe zevkli ve zeka oyunudur.

Oyun İstanbul’da bir Pazar günü başlıyor ilk başlarda oyun anlatımını bulacaksınız sırası ile oyunun hikâyesini sonuna kadar izleyiniz bu sizin şifre ve şifreleri doğru bir şekilde çözebilmeniz için gerekli. Oyun içerisinde birbirinden gizemli birçok olay yaşayacaksınız. Birazda ürkütücü şahsen ben oyun girişinde baya ürktüm desem yeridir. Bir nebze de korku oyununa benziyor diyebilirsiniz. Türkçe hoş bir korku oyunu desem yanlış olmayacaktır. Oyunda siz de bunu göreceksiniz. Seviyeler karışık olmamasına rağmen zor biraz zorlanacak gibisiniz… Yapmanız gereken oyuna yoğunlaşmak ve her detayı dikkatli bir şekilde takip etmek olacak.

Katilin Gölgesi – Ücretsiz Türkçe Dedektif Oyunu İndir

Grafikler basit ama etkileyici ses olarak da aynısını söyleyebilirim ses biraz oyunda sizi içine çekiyor ve etkiliyor. Ücretsiz Türkçe dedektif oynamak isteyenler bu başarılı yapılmış oyunu incelemelerinde fayda var gibi.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.