Kawaks Breakers Eski Atari Salon Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın

Breakers karşılık dövüş oyunlarında olup eski atari salonu oyunudur. Oyun Street Figter tarzında. Oyunu ister bilgisayara karşı isterseniz arkadaşınız ile iki kişilik oynayabilmeniz mümkün.

Kawaks Breakers Eski Atari Salon Oyunu İndir

İndirmiş olduğunuz breakers.zip adlı dosyayı bilgisayarınızda kurulu olan Kawaks emülatörün içerisinde Roms klasörü içerisinde NeoGeo klasörünün içerisine açmadan ismini değiştirmeden direk olarak taşıyınız.

Daha sonra Kawaks programı açarak oyun listesinden NeoGeo sistemin karşısında bulunan Breakers seçerek oyunu başlatınız.

Oyun listesini açabilmeniz için Kawaks menülerinden File ve Load Game menülerini kullanabilirsiniz. Oyun çalışması için Kawaks emülatörü oyunu roms ve neogeo klasörü içerisinde yer alan breakers.zip arşiv dosyasından kendisi çekmektedir.

Eğer bu dosyanın adını değiştirirseniz ad değişikliği nedeni ile emülatör Breakers rom dosyasını bulamayacak ve oyun başlamayacaktır. Birçok kullanıcı bu dosyanın açılarak açılacağını sanmaktadır. Hayır, dosyayı açmayacaksınız Kawaks yapımcıları arşiv olarak dosyayı çekmek için hazırlamışlardır sizde sadece ilgili klasör içerisine oyun kopyalayınız ve çalıştırınız işleminiz bu kadar basit farklı bir işlem yapmanıza gerek yok.

Oyunu o klasör içerisinde silmediğiniz müddetçe istediğiniz zaman yine oyun listesine gelerek oyunu bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Silerseniz yine buradan indirerek anlatmış olduğunuz işlemleri tekrar yaparak bilgisayarınızda yeniden oynayabilirsiniz.

Tavsiyemiz oyun 1 MB yakın yani boyutu çok küçük silmeyerek bilgisayarınızda sürekli olarak bulundurmanız ve istediğiniz zaman oynamanızı tavsiye ederim.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.