Kawaks Eight Man Oyunu Neo Geo Rom Dosyası İndir

Eight Man 1991 yapımlı nostalji atari salonu oyunudur. Oyunu sağa doğru ilerlemeli dövüş oyunudur. Oyunda sağa ilerleyen ekranda gelen düşmanları yok ederek çıkan bonusları alarak bölüm sonuna kadar gitmeniz gerekiyor.

Her bölümün sonunda bölüm sonu canavarını yendiğinizde bir üst seviyeye geçiyorsunuz. Oyunu ister tek isterseniz arkadaşınız ile beraber iki kişilik oynamanız mümkün.

Oyun grafik ve ses olarak pek iyi değil renkler itici ama nostalji tarz atari salonu oyunu arayanlar için bir nostalji olabilir.

Eight Man Oyunu Çalıştırılması

Oyunun rom dosyasını bilgisayarınıza indiriniz. İndirmiş olduğunuz zip arşivini direk Kawaks emülatör programının içerisinde Roms klasörünün içerisinde NeoGeo klasörünün içerisine kopyalayınız.

Kawaks Eight Man Oyunu Neo Geo Rom Dosyası İndir

NeoGeo klasörüne kopyaladıktan sonra Kawaks emülatör programını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kawaks emülatör programı içerisinde File ve Load Game menülerini seçiniz. Çıkan listede yani oyun listesinde NeoGeo sistemin karşısında sadece Eight Man bularak oyunu direk olarak çalıştırınız.

Zipli dosyayı doğru bir şekilde anlattığımız klasörler içerisine kopyaladıysanız oyun başlayacaktır. ALT+ENTER tuşuna bilgisayarınızın klavyesinde aynı anda basarak oyunu tam ekran oynayabilirsiniz.

Kawaks emülatör içerisinde oyun kontrollerini tek ya da iki kişilik kaç kişi oynayacaksınız yapabilir video ve ses kalite ayarlarını istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

İsterseniz bu ayarlar ile hiç oynamayabilirsiniz nedeni ise Kawaks ilk çalıştığından bilgisayarınızın özelliklerini kontrol ederek en iyi ayarlamayı size zaten sunmakta.

Oyun Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.