Kawaks Emülatör ile Oyun Resimleri Görüntüleme

Bu yazımızda sizlere önceden sunmuş olduğunuz Kawaks emülatörde oyun resimlerini yan tarafta nasıl görüntüleyeceksiniz ve resmi bakarak nasıl oyun hakkında bilgi sahibi olacaksınız paylaşarak indirme seçeneğini sunacağız.

Kawaks emülatörü indirdiğinizde oyun resim görüntüleri yer almaz bu resim görüntüleri sonrada indirerek işlem yapmanız gereklidir şimdi alt taraftan resim görüntüleri indirmeye başlayalım.

Kawaks Oyun Resimlerini İndir

İndirme işlemi bittikten sonra Kawaks game picture arşiv dosyasını bilgisayarınız istediği bir alana açınız. Karşınıza toplam 271 adet oyun resimlerinin yer aldığı liste çıkacaktır. Klasör içerisindeyken CTRL+A yaparak tümünü kopyalayınız.

Kawaks emülatör programının olduğu klasöre giderek burada sshots klasörünün içerisine kopyalamış olduğunuz 271 adet ufak resimleri direk yapıştırınız.

Kawaks Oyunda Küçük Resim Örneği

Evet resimleri emülatör programımız içerisine kopyalandı şimdi de kontrolümüzü yapalım. Kawaks emülatör çalıştırınız ve üst menüde yer alan Load Game butonuna basınız.

Karşınıza oyun listesi çıkacaktır oyun listesinden istediğiniz seçtiğinizde resim de görüldüğü üzere sağ tarafta oyunun küçük resmini görebileceksiniz. Bu şekilde oyun resmini görerek oyun hakkında ufakta olsa bilgi sahibi olabilirsiniz. Mesela dövüş oyunu, savaş oyunu ve benzeri gibi.

İndirmiş olduğunuz bu ek paket sadece oyunların resimlerini görüntüler oyunları oynayamazsınız her oyun için ayrı, ayrı rom dosyalarını indirmeniz gerekli. Burada bir oyunun görüntüsünü beğendiyseniz o oyunun rom dosyasını atarak emülatöre uygulayarak oynayabilirsiniz.

Ayrıca Site içerisinde yer alan Kawaks emülatör oyunları arasında istediğinizi seçerek indirerek bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.