Kdvli Sayılı Okey Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 19 saniye

Yorum Yazın

Kdvli diğer adı ile sayılı okey oyunudur. Oyunu kameralı, sesli ve yazılı bir şekilde oynamanıza imkânı sunar.

Sayılı okeyi internet üzerinden sohbetli bir şekilde oynamak isteyenler Cik Cik tarafından üretilen ve tamamen ücretsiz olan bu oyunu tavsiye ederim.

Oyunu misafir giriş olarak oynaya bileceğiniz gibi ücretsiz üyelik bilgileriniz ile kayıt ederek de oynayabilmeniz mümkün. Oyunun bazı özellikleri arkadaş ekleme, arkadaşlar arasında oyun dışı mesajlaşma, istenilen kullanıcıları engelleme gibi özellikler bulunmaktadır.

Kdvli Sayılı Okey Oyunu İndir

Oyunu indirdikten sonra sadece açarak oyunu exe dosyasından hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Oyun açıldıktan sonra oyun içerisinde “Yeni Üyelik” alanından oyunu üye olabilir ve ya direk “Misafir Giriş” yaparak oyunu oynaya başlayabilirsiniz.

Oyunda yüzlerce kişi size odalarda bekliyor olacak. Kanal oda düzeyini siz belirlediğiniz şekilde giriş yapabiliyorsunuz acemi iseniz acemileri olduğu odaya usta bir oyunca iseniz ustaların yer aldığı odaya nerede isterseniz orada oynaya bilirsiniz bu tamamen size kalmış…

Sayılı okeyin nasıl oynanacağını bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız oyun menülerinden nasıl oynanır alanına giderek sayılı okeyi nasıl oynayacağınızı ve kuralları görebilirsiniz. İnternetiniz yok ve bilgisayarınızda sayılı okey kurulu ise hiç üzülmenize gerek yok oyunu internetsiz tek kişilikte oynaya biliyorsunuz.

Bilgisayara karşı oynamak internetin olmadığı zamanlarda sizin için iyi olacak özelliklede yeni oyuncular kendilerini geliştirmesinde tek kişilik oynamanın faydasını göreceğini düşünüyorum.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.