Klasik Mario Forever 3 Ücretsiz İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 41 saniye

Yorum Yazın (5 Yorum)

Mario Forever serilerinden 3 serisi olan Mario Forever 3 indirilmeye hazır ve tamamen ücretsiz kısıtlama olmadan bilgisayarınızda tüm bölümleri oynayabilirsiniz.

Buziol Games tarafından geliştirilmiştir, fazla bir bilgisayar gereksinimi istenmiyor, düşük hızda bir bilgisayarınız olsa dahi oyunu rahatlıkla bilgisayarınıza indirip kurarak oynayabilirsiniz.

Oyun klasik mario oyunlarından grafikler ve ses basit olmasına rağmen klasik tarz mario oyunu sevenler için ideal olabilir. Oyunun kurallarını ise bilinen Mario oyunun aynısı düşmanlara çarpmayacaksınız, mantar ve diğer bonusları alarak oyuna devam edecek, puanları elinizden geldiğinden fazla toplamaya çalışacak ve boşluklardan düşmeyeceksiniz.

Klasik Mario Forever 3 Ücretsiz İndir

Oyunu indirerek kurduktan sonra masa üstünde oyunu başlatmak için kısayol simgesini göreceksiniz. Kısayol menüsünden oyunu istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Oyun içerisinde 3 adet menü bulunmakta Play, Options ve Exit. Play üzerinde enter tuşuna bastığınızda oyun başlayacaktır. Options ise oyunda müzik, efekt ve control tuşlarını ayarlayabiliyorsunuz.

Klasik Mario Forever 3 Oyundan Görünüm

Oyunda standart tuşlar ise ok tuşları ileri, geri, sağa ve sola gitmenizi sağlar shift tuşu ile de zıplarsınız. Burada Shift tuşunu değiştirmenizi öneririz. Shift tuşuna sürekli basarsanız Windows’ta yapışkan tuş kısayolu olduğundan dolayı oyun aniden alta atarak kesilebiliyor. Shift yani zıplama tuşunu Options menüsünden Control menüsüne girerek değiştirmekte fayda var. Oyun keyfiniz aniden kesilmesi istiyorsanız. Diğer tuşları ayarlamak isterseniz yine aynı menüden ayarlamaları yapabilirsiniz.

Tüm bölümleri oynama imkanı olan Mario Forever 3 ne yazık ki oyunu kayıt edip başka bir zaman oynayamıyorsunuz. Oyuna başladığınızda gidebileceğiniz seviye kadar gidebilirsiniz oyundan çıktığınız anda ise tekrar ilk seviyeden oyuna tekrar başlarsınız.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 5 Yorum

  1. haldun Yanıtla

    basit bir oyun oyunu indirdim ama çok basit yapılı bir mario istediğim gibi çıkmadı bu yönden olumsuz bir oyun benim için