Kurabiye Parçalama 3 Android İnceleme

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 23 saniye

Yorum Yazın (1 Yorum)

Sevilen kurabiye parçalama oyununu 3. versiyonudur. Tamamen ücretsiz fakat reklâm içerir.

Oyunu oynamak için en az 3 adet aynı renge atin kurabiyeleri yan yana getirecek şekilde hareket ettirmeniz gerekli. 3 adet veya daha fazla kurabiye aynı renkte birleşince patlayacaktır bu şekilde bölümde bulunan tüm kurabiyeleri bu şekilde eşleştirerek bölüm içerisinde bulunan kurabiyeleri bitirir ve bir üst seviyeye geçiş yaparsınız.

Bu şekilde seviye, seviye diğer bölümlere geçersiniz. Kurabiye Parçalama 3 versiyonunda diğerlerine göre grafik efektleri daha iyi ve kullanıcıların diğer versiyonunda bulunan olumsuz yorumlarına karşı tekrar hazırlanmış en son versiyonunudur.

Oyunda ne kadar fazla kurabiye eşleştirir ve hızlı bir şekilde yaparsanız puanınız bununla doğru orantılı bir şekilde artacak ve daha fazla puan kazanabileceksiniz. Her seviyeyi 3 yıldız olacak şekilde de Kurabiye Parçalama 3 ile tamamlamanız gerekmektedir.

Oyun hakkında kullanıcıların bir çok olumlu yorumu var bende oyunu beğendim hoş ve eğlenceli bir oyun hazırlanmış yalnız seviyeler çok az kısa sürede oyunun sonunu getirebiliyorsunuz. Bunu da ilerleyen zamanlarda seviyeleri daha da fazlalaştırırlar diye düşünüyorum.

Oyunun oynanma indirme sayısı Google Play Store üzerinden baya fazla yapımcı bu kadar indirilen bir oyunda seviyeleri ilerde daha fazla yapmaması gerçekten çok büyük bir eksik. Reklâmlara gelince reklâmlar fazla göze sokulmamış ve rahatsız etmemesi oyuna ayrı bir renk katmış hoş olmuş. Android cihazında şeker patlama renk eşleştirme oyunu arayanlar Kurabiye Parçalama 3 deneyebilirler.

Konu Kategorisi: İncelemeler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 1 Yorum