League of Legends (LOL) İndir (Resimli Anlatım)

League of Legends (LOL) oyunun bilgisayarda indirerek nasıl oynayacağınızı bu sefer konu olarak alıyorum arkadaşlar. League of Legends oyunu nasıl sorunsuz bir şekilde pc’nize yüklersiniz merak ediyorsanız yazımı okumaya devam ediniz.

Bilgisayarınıza ilk olarak alt tarafta bulunan indirme linkini kullanarak bilgisayarınıza indiriniz ve lol-kurulum.exe dosyasına çalıştırarak kurulum başlatınız.

League of Legends (LOL) İndir

Kurulumu başlattıktan sonra hoş geldiniz ekranını göreceksiniz. Bu ekranda kuruluma ileri butonuna dokunarak kuruluma devam ediniz.

LOL Hoş Geldiniz Kurulum Ekranı
Lol Lisans Sözleşmesi Kurulum Ekranı

İkinci ekranda ise oyunun lisans sözleşmesini göreceksiniz. Lisans sözleşmesi Türkçe okuyarak kuruluma lütfen devam ediniz.

Lisans sözleşmesini kabul ettiğiniz de sırası ile Adobe Air ve directx 9 oyunda gerekli olduğunu bunları indirerek kurmanızı isteyen kurulum ekranlarını göreceksiniz kurulu olmayanlar ilerde oyunun çalışmasında sorun yaşamaması için kurulumu buradan yapmalarını tavsiye ederim. Eğer unutursanız daha sonra Adobe Air ve directx 9 kurabilirsiniz. Önemli olan bilgisayarınızda kurulu olmasıdır.

Son olarak da oyunu bilgisayarda nereye kuracağınızı ve kısa yol seçeneklerini göreceksiniz ilgili kurulum alanların onaylayarak kuruluma devam ediyoruz arkadaşlar.

League of Legends (LOL) Son Kurulum Ekranı

Son kurulum ekranında bilgisayarınıza oyunu oynamanız için gerekli olan tüm dosyaları atacaktır arkadaşlar Kurulum bitiminde kurulumu sonlandırarak oyunu başlatabilirsiniz. Burada bahsedilenleri yaptığınızda bilgisayarınızda rahatlıkla LOL oynayabilirsiniz. Fakat bilgisayarınız LOL çalıştırmak için sistem gereksinimlerini de karşılamak zorunda “League of Legends Sistem Gereksinimleri” neler buradan bakabilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.

League of Legends (LOL) İndir (Resimli Anlatım) konusu için bir yorum yapılmış.

  1. güzel oyun severek oynarım bu oyunu size de tavsiye ederim halen oynamayan varsa oynamalarını