Legend Online 2 İndir [Resimli Kurulum]

Legend Online 2 oyunun bilgisayarınıza kurarak nasıl oynayabileceğinizi detaylı ve resimli bir şekilde indirme linki ile birlikte bu sayfada size konu alacağım.

Şimdi alt tarafta bulunan indirme linki ile bilgisayarımıza Legend Online oyunun kurulum dosyasını bilgisayarımıza indirelim ve oyunu kurmaya başlayalım.

Legend Online 2 İndir

İndirmiş olduğunuz (LegendOnline.exe) dosyasını bilgisayarda çalıştırınız.

Legend Online 2 Kurulum Resimli

Buradan çıkan sayfada hemen kur diyoruz arkadaşlar. Hemen kur dedikten sonra alt tarafta resimde gördüğünüz gibi oyun kurulum sayfası çıkacaktır. Bu ekranda sosyal ağ ya da Oas kullanıcı adlarının birisi ile giriş yaparak oyunun kurmaya başlayabilirsiniz.

Legend Online 2 Kurulum Resimli 2. Ekran

Oyun kurulumu yapabilmeniz için sosyal ağlardan Oas ile başlanarak kurulumu başlatmanız yeterli olacaktır. Hiç bir ayarlama yapmadan direk kurulum bitiminde başlat menüsünden ya da masaüstünüze giderek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu indirerek kurmanız için mutlaka giriş yapmanızı gerekmektedir. Sosyal ağlardan birisi ile giriş yapmak istemiyorsanız yine aynı sayfada yer alan “Kayıt Ol” butonuna basarak Oas kayıt işleminizi gerçekleştirerek Oas hesabınız ile oyunu kurabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış fakat oyunu kurabilmeniz ve başarılı bir şekilde bilgisayarınızda oynayabilmeniz için mutlaka giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyunun kurulum sırasında sorun yaşayan arkadaşlar yazarsa yardımcı olurum. Kurum basit sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum yine de yaşarsanız yazmanız yeterli. Burada yapacağınız işlemlerin tümü bu şekildir. Takıldığınız hususta soru sorabilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.