LEGO Legacy Heroes Unboxed Ön Kayıtları Başladı!

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 25 saniye

Yorum Yazın

LEGO Legacy Heroes Unboxed Ön Kayıtları Başladı! Tüm oyun severlere kodu olarak ele aldık. Doğa İlkaç tarafından bilgilendirilen oyun kayıt yazısını alt taraftan ulaşarak okuyabilir, konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul, 21 Ağustos, 2019 – Dünyanın önde gelen oyun geliştirici ve yayıncılarından Gameloft, bugün itibariyle LEGO® Legacy: Heroes Unboxed’ın ön kayıtlarının başladığını duyurdu. LEGO hayranları ve savaş-RPG severler LEGOLEGACY.com sayfasını ziyaret ederek, yeni çıkacak olan mobil oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve LEGO mini figürlerinin 40 yıllık geçmişini öğrenebilirler.

LEGO Legacy: Heroes Unboxed’ta oyuncular klasik ve modern LEGO mini figürlerini toplayıp, kendi partilerini kurabilecek, ayrıca destansı ve eğlenceli takım savaşları ile yeni maceralara atılabilecekler. Oyun, dünden bugüne LEGO hayranlarının favori evrenlerinde, her yaştan oyuncuyu memnun etmek için inanılmaz ayrıntılar ile yeniden yaratılmış ikonik yerlerde geçiyor.
Gameloft, bugün yayınladığı yeni oynanış videosu ile, oyunculara sürpriz kutudan ne çıkacağına dair bir ilk bakış sunuyor.

LEGO® Legacy: Heroes Unboxed Oynanış Videosuna: Buradan ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt yaptıran herkes, oyun bütün dünyada yayınlandığı zaman hem oyun içi paraların, hem de cevherlerin sahibi olacaklar. Ayrıca, ön kayıt yaptıran her oyuncu Hot Dog Guy, Blacktron Dwayne ve Darwin arasında oylama yaparak, oyun yayınlandığı zaman hangi figürün kendilerine hediye edilmesini de belirleme şansını yakalayacaklar! Tüm katılımcıları bekliyoruz.

Doğa İlktaç – Marketing Manager
Skype: doache – E-mail: doga.ilktac@gameloft.com


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.