Lethal Brutal Racing Aksiyon Araba Yarışı Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın

Lethal Brutal Racing aksiyonun bol olduğu tamamen ücretsiz olarak sunulan kısıtlama sınırı olmadan tam sürüm olarak bilgisayarınızda oynayabileceğiniz araba yarış oyunudur.

Oyun bir yarış oyunu olduğu gibi aynı zamanda yarışırken rakiplerinizi ateş ederek onları oyun dışı etmeyi amaçlıyorsunuz.

Lethal Brutal Racing Aksiyon Araba Yarışı Oyunu İndir

Oyunu indirdikten sonra bilgisayarınızda oyunu kurunuz. Kurulum sonunda masa üstüne kısa yol oluşacaktır. Lethal Brutal Racing kısa yol simgesine tıklayarak oyunu başlatınız.

Oyun açılışında sizden arabanızı seçmenizi isteyecektir. İstediğiniz arabayı seçiyor ve bu arabaya menüler yardımcı ile aksesuar alabiliyor ya da değiştirebiliyorsunuz.

Araba seçiminden sonra size yarış yapmak istediğiniz yeri seçmenizi isteyecektir yarış pistinizi de seçerek oyuna başlıyorsunuz. Toplamda 6 kişi yarışıyorsunuz diğer rakipleriniz yani siz hariç toplamda 5 rakip bilgisayar. Siz burada bilgisayara karşı yarışacağınız. Online bir oyun değil bu sebeple internet olmadan da oyunu oynayabiliyorsunuz.

Klavye kontrol tuşları yön tuşlarıdır. Space ile ataş ediyorsunuz. Yarışta olabildiğince hızlı gitmeye çalışın eğer rakipleriniz sizi geçerse onlara ateş ederek pist dışına çıkmalarını yani diskalifiye edip oyunda çıkarmaya çalışın. Arkadan rakiplerinizde size ateş edecek rakiplerinizin ateşlerine maruz kalmamak için sağa sola hareket ederseniz rakipleriniz size ateşleri isabet etmesi zorlaşacaktır.

Bu şekilde oyun sonuna kadar ilerlemeli ve oyun sonunda birinci olarak yarışı tamamlamalısınız. Yarışı birinci tamamladığınızda diğer bir yarışa katılacak burada da başarı sağlarsanız bir sonraki seviyede yarışırsınız. Oyun bu şekilde aksiyon ve 3 boyutlu grafik efektleri ile Lethal Brutal Racing oyunu sizleri etkileyeceğini düşünüyorum.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.