Light Driver 2 – Araba Hedef Oyunu

Light Driver 2 tamamen ücretsiz olarak sunulan arabanızın farı açık halde iken verilen hedefe ulaşmanızı isteyen ücretsiz pc oyunudur.

Light Driver 2 İndir

Oyunu indirdikten sonra LightDriver2.exe kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurmak için açınız. Karşınıza gelen kurulum hoş geldiniz ekranında ilerleyerek kuruluma devam ediniz.

Oyunda basit bir şekilde bilgisayarınızda nereye kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz. Bu kurulum yeni ilk olarak C:\Program Files\LightDriver2 olarak sizde gözükecektir. Buraya kurabilir ya da sitediğiniz yeri seçerek Light Driver 2 oyunun bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Light Driver 2 – Araba Hedef Oyunu Kurulumu

Diğer bir ekranda ise başlat menüsüne oyunu ekleyeceğini gösteren kurulum ekranı çıkacaktır. Bu aşamalarda ilerleyerek bilgisayara kurulum yapmasını bekliyor ve kurulumu tamamen bilgisayarımızda bitiriyoruz.

Kurulum bittikten ve çalıştırdıktan sonra size dil seçimini yapmanızı isteyecektir. Türkçe dil seçimi olmadığından İngilizce dil seçimini seçerek oyunu başlatalım.

Light Driver 2 Çalıştırma Ekranı

Oyun açıldıktan sonra direk en üst menüden oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda amacınız başta da söylediğim gibi karalık bir alanda arabanızın farlarından yardım alarak yolda bulunan engellere çarpmadan hızlı bir şekilde sonucu olaşmanızı gerekiyor.

Arabanızı ne kadar hızlı kullanır ve engellere çarpmazsanız skorunuz yüksek olacak ve başarı sağlayacaksınız. Oyun içerisinde skor seviyenizi de görebilmeniz mümkün. Oyun vasat bir oyun arkadaşlar fakat 7 yaş altı için ideal 7 yaş altı oynamalarını tavsiye ederim. 7 yaş üzeri ise oyun çok basit kalacaktır.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.