Luxis – 3 Boyutlu Işın Labirent Bulmaca Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 24 saniye

Yorum Yazın

Luxis ücretsiz olan ışını yöneteceğiniz bir bulmaca oyunudur. Siz yuvarlak bir ışın kütlesini yöneterek labirentte ilerlemeyi amaçlıyorsunuz.

Oyun birçok seviyeden oluşuyor. Her oyunda size verilen ışın renginiz ile renginize ait olan kapılardan geçiyorsunuz. Eğer kapı sizin renginize ait değilse o zaman kapının rengi olan ışın kütlesini labirentte arayarak o kapıdan geçmeyi amaçlıyorsunuz.

Oyun bu şekilde ilerliyorsunuz. Oyunda 3 boyut efektleri gayet iyi fakat bir ışın bulmadan labirentlerden geçmeden farklı yapmış olduğunuz bir iş yok basit bir oyun velhasıl. Bu şekilde 3 boyutlu oyunu bu basitliğe nasıl indirmişler anlam veremedim.

Luxis oyunu bilgisayarınıza indirdikten sonra 3 kademede oyunu bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Tamamen ücretsiz oyun olduğundan dolayı bilgisayarınızda oyunu arşiv yapabilirsiniz. Özellikle 3 – 5 yaş arası uygun bir oyun oyunun başlangıcında da dediğimiz gibi sadece ışığınıza göre labirentlerden geçmeyi amaçladığınızda büyük oyuncuların hoşuna gitmeyecektir.

Luxis – 3 Boyutlu Işın Labirent Bulmaca Oyunu İndir

İlerleyen bölümlerden daha zorlaşarak farklı seçeneklerde farklı geçme katmanları buluyor ama ilerleseniz de yeni basit ve geçmesi çok kolay bir oyun Luxis. Zamanı olanlar vakit geçirmek isteyenler ve labirent oyunu sevenler için önerim.

Başta da söylediğim gibi 3 boyut ve ışın efektleri hakikaten çekici ben sevmemiş olabilirim ama dolambaç oyunu sevenler sevebilir gerçi ben labirent oyunlarını oldum olası sevmedim bu yüzden oyuna haksız eleştiri yapıyor olabilirim. Oyunu oynarken karar vermek size kalmış oyunu oynayan arkadaşlarımdan da yorumlarını beklerim.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.