Mad Tanks Oyunu İndir – Görüntülü Kurulum

Mad Tanks oyunun arkadaşlar bilgisayarınıza nasıl kuracağınızı resimli yani görüntülü bir şekilde sizlere sunacağım.

Oyunu ilk olarak alt tarafta bulunan link adresine dokunarak indirmeye başlayınız ve görüntüleri inceleyerek bilgisayarınıza kurmaya başlayınız.

Mad Tanks Oyunu İndir

Mad_Tanks_Downloader.exe olarak indirdiğiniz dosyayı çalıştırdığınızda kurulum ekranı direk olarak karşınıza çıkacaktır.

Mad Tanks Kurulum Ekranı

Kurulum ekranında ilk olarak bilgisayara oyunun nereye kuracağınızı göreceksiniz. Buradan kurulum yerini değiştirebilir ya da direk değiştiremeden kuruluma devam edebilirsiniz. Kuruluma başladığınızda 300 MB yakın bir dosyayı internetten indirecektir. İndirme ekranı ve kurulum tamamen bitmesini bekleyiniz. Bu süre on dakika ile yarım saat arasında internet hızınıza göre değişmektedir.

Mad-Tanks-Hoş-Geldin-Kurulum-Ekranı

Kurum bittikten sonra oyunda başlatmanız için son yazan ekranı göreceksiniz. Son ekranına tıkladığınız kurulum başlayacaktır. İlk ekranda hoş geldiniz kurulum ekranı göreceksiniz kuruluma devam ediniz. İlerleyen ekranda oyunu bilgisayara kurabilmeniz için kullanım şartları çıkacaktır. Kullanım şartlarını kabul ederek kuruluma devam edelim.

Diğer bir kurulum ekranında ise bilgisayara oyunu nereye kurmanızı tekrar soracaktır. Biraz önceki kurulum yeri indirme içindi burada ki kurulum ise oyunun oynamak için nereye kurmak istediğinizi soran ekrandır. Kurulum yerini seçerek kuruluma devam ediyoruz.

Mad Tanks Kurulum Yeri
Mad Tanks Yükleniyor Ekranı

En son aşamada bilgisayarınızı oyunu tamamen yüklemeye başlayacaktır. Tahminen 10 dakika ile 20 dakika arası bilgisayarınızın hızına göre değiştirmektedir. Kurulumu en son ekranda bitirerek artık oyunu bilgisayarınızda oynaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.