Maelstrom Oyunu Sistem Gereksinimleri

Maelstrom oyunu Steam’de en çok oynanan ücretsiz oyunlar arasında Eylül 2019’da yerini aldı. Steam ücretsiz oyunlarının sistem gereksinimlerini sizlere elimizden geldiğince konu olarak ele alıyoruz. Eylül 2019 en çok oynanan ücretsiz Steam oyunu Maelstrom sistem gereksinimleri neler bakalım.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 üzeri Windows işletim sistemi bilgisayarınızda kurulu olmalı ve 64 bit işletim sistemi kullanıcısı olmanız gereklidir. Oyunda 64 bit zorunlu bir gereksinimdir.
  • İşlemci: Quad-core Intel veya AMD işlemleri, 2.5 GHz işlemci hızı ve üzeri işlemciler oyunda çalışmaktadır.
  • Bellek: 8 GB RAM bellek en az olması gereken RAM bellek hızıdır. Üstü RAM belleklerde ise oyun daha hızlı olacaktır.
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 470 GTX veya AMD Radeon 6870 HD serisi ekran kartları.
  • İnternet Bağlantısı: Geniş Bant İnternet bağlantısı.
  • Hard Disk: 7 GB hard diskinizde boş yer olması gereklidir. Hard Diskinde 7 GB boş alan olmayanlar harici hard diske veya USB belleğe oyunu kurabilirler. Harici kurulumlardan sonra oyun başlattığınızda harici hard disk veya USB belleği takmayı unutmayınız!

Oyunun sistem gereksinimleri bu kadarla sınırlıdır. Görüldüğü üzere 64 bit zorunluluğu olması ve hard disk için fazla yer kaplaması haricinde diğer sistem gereksinimleri gayet düşük normal bir bilgisayar kullanıcısında olabilecek bilgisayar sistem gereksinimleridir. Liste en az olması gereken sistem gereksinimlerini göstermektedir. Üstü özelliklerde oyun hızlı ve sorunsuz olurken altı alan sistem özelliklerinde ise oyunu açmanız zor, açılsa dahi yavaş olacaktır.

Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.