Mains.io Agario Kraken ile Oynama Kesin Kraken Olma

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 2 dakika, 5 saniye

Yorum Yazın

Mains.io agario oyununu birebir aynısıdır. Skinler ve oyun kuralları yine aynı şekilde agar.io oyununda farkı ise yemlerin daha büyük olması ve sadece Experimental olarak oynanmasıdır.

Burada yabancı oyuncular ağırlıklı nickname girerken yabancı nick girerseniz daha çabuk arkadaş bulacağınızı düşünüyorum şahsen ben öyle yaptım bir kişi yem attım ve hemen ortak oldu. Özellikle agar.io oyununda ortak oynayanlardan sıkılan ve yeni ortak arkadaş arayanlara gayet ideal bir oyundur mains.io.

Oyun kontrol tuşları w ile yem atarsanız, space tuşu ile 16 parçaya bölünerek diken toplayabilir, space ile yine bölünerek ufak rakipleri yutabilirsiniz.

Şimdi size kraken seviyesine nasıl hemen yükseleceğinizi Kraken nasıl olacaksınız hiç oyun oynamadan kraken nasıl olursanız onun bilgisini vereceğim. Oyunda seviye yok oyun açıldıktan sonra Skinlist menüsüne tıklayarak listede yer alan Kraken’i seçerek oyunda direk olarak kraken olarak başlayabilirsiniz. Agar.io oyununda Kraken olamayan bu sizin için çok iyi bir fırsat olacak.

Listede agar.io oyununda çok kullanılan diğer skinlerde var yaklaşık 50 üzeri skin mevcut agar.io oyununda alamadığınız kaçırdığınız ya da puanınız yetmediği için oynayamadığınız bir çok skini Mains.io oyunda bulabilir ve oynayabilirsiniz. Bu iyi bir fırsat değil mi sizce?

Burada bir hususa dikkat etmenizi öneririm siz oyunu oynarken agar.io oyununu değil ona benzer yapılmış olan oyunu oynarsınız. Yeni oyuncular ve diğer agar.io oyununda ki oyunculara imrenenler ve onlar gibi olmak isteyenlere Mains.io yeterli. Ayrıca bu oyunda agar.io efsane muzo eklentisi kurulu gibi hiç kurmadan oynarsınız.

Not: Bu oyunun adı yapımcı tarafından agariob.com olarak değişti. Sadece ismi değişti tüm özellikler aynıdır.

Şimdi Mains.io Oynayın

Mains.io Agario Kraken Oyunda Bir Görünüm

Bu oyunu seviyorum arkadaşlar oyunu sevmemde ki neden de gerçek agar.io oyununda seviye geçmek ve puan toplamak baya zor bu oyunda coins derdi olmadan istediğiniz skini alabiliyorsunuz. Gerçi agar.io oyunun 2 yıldır oynayan birisiyim seviyemde tabi çift kraken’e yakın,yani ikinci Kraken’i alacam 79. seviyedeyim. Bu oyunda seviye, skin derdi olmadan istediğiniz skini alabiliyorsunuz bu işte güzel.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.