Marvel Super Heroes CPS2 Rom İndir

Yorum Yazın

Marvel Super Heroes oyunun Kawaks emülatör programında çalıştırmanız için gerekli olan rom dosyasını sayfa içerisinden indirerek bilgisayarınızda karşılık popüler dövüş oyunu olan Marvel Super Heroes oyunu indirerek ücretsiz bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Marvel Super Heroes CPS2 Rom İndir

İndirdiğiniz Rom dosyasını bilgisayarınıza zipli yani arşiv dsyası olarak inecektir. İndirme işlemi bittikten sonra bilgisayarınızda kurulu olan Kawaks emülatörünün içerisinde Roms klasörünün içerisinde CPS2 klasörüne indirdiğiniz rom dosyasının üzerinde değişiklik yapmadan direk olarak CPS2 klasörünün içerisine taşıyınız.

Eğer bilgisayarınızda önceden Kawaks emülatör programı yoksa Marvel Super Heroes Rom dosyasını çalıştırmanız için kurulu olması gereklidir. Sitede Kawaks indirme sayfasına giderek indiriniz ve bilgisayarınıza kurarak işlemlere devam ediniz.

Oyunun rom dosyasını belirttiğimiz klasör içerisine atma işleminiz bittiğinde Kawaks programını çalıştırınız. Program içerisinde çıkan menüden File ve Load Game menülerini seçerek Kawaks oyun listesini açınız.

Oyun listesinde CPS Marvel Super Heroes (Euro 951024) bularak direk olarak üzerine tıklayarak oyunu bilgisayarda çalıştırınız. Oyunun iki kişilik oynana bilmektedir. İster bilgisayara karşı isterseniz diğer arkadaşınız ile birlikte oyunu oynayabilirsiniz.

Tüm oyun kontrolünü görmek ya da değiştirmek için yapmanız gerekenler Kawaks emülatör programını menülerinden Game menüsüne tıklamak ve bu açılan menülerden Redifine Keys menüsüne tıklayarak kontrol paneline giriş yapmak.

Klavye ya da Joystick ayarlamalarınızın tümünü buradan görebilir ilgili tuşlar hakkında bilgi sahibi olabilir ya da rahat oynayacağınız şekilde tuşları siz kendiniz belirleye bilmeniz oyunda mümkün.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.