Matrimelee Neo Geo Rom İndir

Yorum Yazın

Matrimelee oyunun Kawaks emülatöründe oynayabilmeniz için gerekli olan Rom oyun dosyasıdır. Matrimelee oyunu karşılıklı dövüş oyunlarındandır. Oyunda bir çok karakterden istediğinizi seçerek bilgisayara karşı ya da iki kişilik dövüş müsabakası yapabiliyorsunuz. Bilgisayara karşı oynayacaklar seçtiği karakteri her bölümde oynayarak gelen karakteri yendiğinde bir sonraki karakter ile dövüşüyor bu şekilde son karaktere kadar ilerliyorsunuz.

Her bölümde gelen karakter daha güçlü özelliklere sahip bu şekilde oyun kolay karakterden zor karaktere doğru gitmektedir.

Matrimelee Neo Geo Rom İndir

Oyunu başlatmanız için bilgisayarınızda önceden Kawaks emülatörü kurulu olması gerekmektedir. Eğer bu emülatör bilgisayarınızda kurulu değilse siteden indirerek kurmalısınız. Çünkü oyun tek başına çalışmaz çalışması için bir emülatör programına ihtiyacınız vardır. Emülatör programı için size Kawaks yeterlidir.

Kawaks kurulum işlemini tamamlaydıysanız veya önceden bilgisayarınızda varsa Kawaks klasörüne giderek açılan klasör içerisinde Roms klasörünü neogeo klasörünün içerisine indirmiş olduğunuz matrim.zip adlı dosyayı yapıştırınız.

Matrim.zip adlı dosyayı açmayınız ve ismini değiştirmeyiniz. İsmini değiştirmeniz, rom dosyasını açmanız veya anlattığımız klasöre değil başka klasöre oyunu kopyalarsanız oyun çalışmayacaktır.

Bilgisayarınızda Kawaks programı çalıştırınız ve File menüsüne gidiniz burada Load Game menüsünü göreceksiniz bu menüye de tıklayınız. Karşınıza oyun listesi çıkacaktır. Oyun listesinde NeoGeo system karşınında yer alan Matrimelee oyunu bularak bilgisayarınızda başlatınız.

Bilgisayarınızda artık oyunu oynayamaya başlayabilirsiniz. Oyun içerisine istediğiniz karakteri seçerek bilgisayarınızda oynamaya başlayabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.