Mega Man 2 Nestopia Oyunu İndir

Yorum Yazın

Mega Man 2 oyun nostalji tarz 1989 yılında yayınlanmış Mario benzeri bir oyundur. Mega Man 2 Nes uzantılı bir oyundur.

Oyunu Nestopia emülatörü ile oynayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda Nestopia emulator kurulu değilse kurmanız gerekmektedir. Sitede Nestopia Nintendo NES Emülatörü İndir, sayfasına giderek indirebilir ve kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mega Man 2 Nestopia Oyunu İndir

Mega Man 2 oyunu nasıl oynayacaksınız. İndirmiş olduğunuz Mega_Man_2.rar arşivini açınız ve içerisinde yer alan Mega_Man_2.nes adlı dosyayı kopyalayarak ve önceden kurmuş olduğunuz Nestopia emulator içerisinde Roms klasörünün içerisine Mega_Man_2.nes dosyasını yapıştırınız.

Nestopia emülatörü açınız ve üst menüde bulunan File ve Load menülerine tıklayarak Roms klasörünüze kopyalamış olduğunuz Mega_Man_2.nes dosyasını çalıştırınız.

Bu şekilde oyun direk olarak çalışacaktır. Oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda tuşlar ise hareketleri klavyeniz üzerinden ok tuşları yapabilir, Ö tuşu ile ateş edebilir, Ç tuşu ile zıplayabilir, K tuşu ile seri ateş edebilir ve L tuşu ile seri atlayabilirsiniz.

Eğer oyun tuşlarını değiştirme isterseniz Nestopia emulator içerisinde Options ve açılan menülerden Input menüsüne girerek istediğiniz şekilde tuşları kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Oyun seviye, seviye geçmektedir. Her seviye geçtiğinizde geçtiğiniz seviye sonunda diğer seviyeye geçmek için size şifre verilir eğer bu şifreyi not alırsanız daha sonra oynamak istediğinizde bu şifreyi yazarak önceden girmiş olduğunuz yerleri atlayarak direk kaldığınız seviyeden oyuna devam edebilirsiniz.

Oyunda yaklaşık olarak 12 karakter bulunmakta istediğiniz karakter ile oynayabilirsiniz. Her karakter için ayrı, ayrı seviyeler bulunmaktadır.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.